VI турнір на честь Андрія Гаваші: перший ігровий день U-17

І серед старших футболістів початок змагань видався яскравим.

U-17

Група А

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Арсенал» (Київ) – 8:3

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот»

Голи: Антон Глущенко, +16, 32, 72; Іван Борисенко, 19; Артур Уваров, 22, 36; Максим Пухтєєв, 39, 78 – Владислав Чериков, 6, 11; Ярослав Мнишенко, 14.

Команди зіграли у відкритий футбол і порадували результативною грою. Із реалізацією краще склалося в гірників, а долю матчу вони вирішили ще до перерви.

СДЮСШОР (Ужгород) – ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – 1:4

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Голи: Бенош Патакі, 14, 41, 47, 75Олександр Мотичка, 76.

Господарі непогано контролювали м’яч, але, на жаль, цей показник не додає залікових очок. Поразка СДЮСШОРівців стало наслідком грубих помилок у захисті, розриву в лініях та індивідуально-технічного браку футболістів.

Група B

ФК «Динамо» (Київ) – УФК «Дніпро» (Дніпро) – 0:1

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

Голи: Ярослав Кисіль, 80+1.

Динамівці впевнено й потужно розпочали матч. Як наслідок, уже перша атака завершилася призначенням пенальті у ворота суперника. Утім, голкіпер Антон Жилкін «намертво» забрав м’яч у нижньому куті після удару Кирила Попова. Незважаючи на нереалізований 11-метровий, столичні футболісти продовжили відчутно турбувати УФК. Здавалося, кияни ось-ось заб’ють. Практично так було весь тайм. Лише незадовго до перерви дніпровці заграли краще. У другому відрізку гри вони діяли значно впевненіше, змагалися за м’яч і створили два небезпечні моменти. У цілому за антропометричними даними динамівці переважали суперника, та морально-вольові якості в останнього були на висоті. А на 80+1 хв. УФК провів блискавичну атаку. Аут, подача – і Ярослав Кисіль забиває! Кияни кинулися вперед. Дніпро у відповідь на 80+3 хв. організував контратаку. 4 гравці вийшли проти 1 візаві, та момент реалізувати не змогли. Та все ж мінімальна перемога в «Дніпра»!

ФК «Варда» (Кішварда) – ДЮСШ-15 (Київ) – 5:0

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (3 поле)

Голи: Бенджамін Вусс, 26; Музу Бокор, 33; Адам Сабо, 48; Патрік Уджіакі, 74; Нікіта Гончар, 77.

Початок зустрічі був рівним. Ближче до середини вже більше атакували угорці. Це вилилося в два голи. Спочатку неочікувано п’яткою, потім у результаті дій на випередження завершальним ударом у ближній верхній кут воріт. Забивши, «Варда» свідомо віддала центр поля суперникові. Кияни цим не скористалися. А в другому таймі прохід лівим флангом приніс кішвардцям 3:0. Далі розіграш, обведення і «постріл» у дальній кут лівою ногою – 4:0. Схожим виявився й п’ятий гол, тільки з хорошою «підкруткою». ДЮСШ-15 могла бодай один гол забити, та «Варда», у складі якої було з пів команди українців (переважно закарпатців),ефективно зіграла весь матч іще й у захисті.

Група C

ФК «Оболонь» (Київ) – ОК ім. Піддубного (Київ) – 2:4

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

Голи: Данило Вознесенський, 9; Олександр Думанський, 54 – Антон Богдан, 14; Іван Бойко, 34; Валентин Овчарук, 48, 79.

Перемога ОК ім. Піддубного стала можливою завдяки кращій реалізації. У першому таймі – рівна гра. У другому за 2:3 оболонці могли зрівняти, проте підстрахував воротар суперника. А за хвилину до кінця матчу питання переможця було знято остаточно.

МФА «Мункач» (Мукачево) – УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район) – 2:0

смт Середнє, селищний стадіон

Голи:  Василь Суботенко, 48; Кевін Дуруеке, 68.

У першому таймі тривала рівна гра. Згодом Кевін Дуруеке віддав пас партнеру, і той замикав у порожні ворота. Другий гол мукачівців став наслідком класно розіграного штрафного із замиканням.

Що ж. і в цій віковій групі початок турніру видався хорошим у плані ігрової насиченості.