VI міжнародний турнір на честь Андрія Гаваші: другий ігровий день U-15

Група А

ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Шахтар» (Донецьк) – 0:1

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот»

Голи: Максим Деркач, 60.

Поле було у важкому стані через надмірну кількість вологи. Із цієї причини команди не могли розкритися сповна. І все ж ближче до кінця матчу донеччани організували результативну атаку, яка й вирішида долю всього поєдинку.

ФК «Чорноморець» (Одеса) – ФА Йожефа Божика «Спартакус» – 4:2 (Ніредьгаза)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

Голи: Гліб Пасевич, 20; Іван Ставнійчук, 54; Єгор Хромих, 37, 73 – Балаж Варга, 58, 60.

Після фіаско від гірників у першому матчі «Чорноморець» дуже хотів реабілітуватися. І поєдинок з угорцями відбувся за переваги українських футболістів. У кожному з таймів одесити забивали на гол більше за суперника й здобули закономірну перемогу.

Група В

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Дніпро» – 1:7

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Голи: Ілля Баденко, 19; Євген Шеставін, 25; Богдан Костик, 52, 58; Єгор Рогач, 56, 62; Руслан Рзаєв, +63; – Ігор Маюр, 66.

Із різних причин (переважно через травми) СДЮСШОР не могла виставити повноцінний склад. А новачки, які на перегляді, не виконали настанови тренера. Крім того, впадала в око переваги футболістів «Дніпра» за антропометричними даними, у швидкості. Бажали кращого в господарів і морально-вольові якості. Десь не вистачало й фізичних кондицій. Якщо ще до перерви закарпатці трималися (0:2), то в другому таймі ключовим став відрізок із 52 до 63 хв., коли підопічні Миколи Фанти пропустили 5 голів. Натомість добре виглядав на полі «Дніпро». Показовим став його третій гол. Ілля Баденко отримав м’яч на межі своєї штрафної площі, у супроводі трьох СДЮСШОРівців пройшов на їхню половину поля, віддав точний пас, і Богдан Костик за рахунок інтивідуально-технічних дій влучно пробив. А загалом – упевнена перемога ФК.

ФК «Металіст 1925» (Харків) – ФК «Металург» (Запоріжжя) – 2:2

Голи: Андрій Жупанов, 9; Максим Осадчий, 65 – Станіслав Гончаренко, 35, 48.

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

Вийшла справжня чоловіча гра (про це, зокрема свідчили ігрові зіткнення футболістів; як наслідок, 6 жовтих і одна червона картки) із бажанням обох команд проявити себе. На початку зустрічі першими могли забивати запоріжці зі штрафного – м’яч просвистів над поперечиною. Не забиваєш ти – забивають тобі. Невдовзі рахунок відкрили харків’яни, реалізувавши вихід сам-на-сам. Далі у «Металіста» могли відзначитися Михайло Курінний (удар вище) та Антон Добровинський (мимо), який замикав передачу після проміжного пасу та виконання штрафного. Згодом уже воротар харків’ян виручив свою команду. Утім, помилка суперника усе ж дозволила запоріжцям зрівняти рахунок. Після перерви баланс сил не змінився. Гравці сміливо йшли на м’яч. В одному з ігрових епізодів, коли зіткнулися польовий гравець «Металурга» і голкіпер суперника, наставник «Металіста» навіть вибіг на поле. А на 48 хв. запоріжці організували масовану атаку. У штрафній площі харків’ян виникла «пожежа», і «Металург», що називається, заштовхав м’яча у ворота – 1:2. Тут же Данило Грабовецький мав збільшувати розрив у рахунку – не склалося. Перевага на деякий час перейшла до запоріжців. Зрештою, харків’яни впоралися в захисті й навіть у меншості (Святослав Сендецький був вилучений за друге попередження на 61 хв.) відігралися зі штрафного. Отож 2:2 – бойові та закономірні.

Група С

МФА «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. Піддубного (Київ) – 0:2

смт Середнє, селищний стадіон

Голи: Максим Курупко, 32, 45.

Мукачівці наче й володіли м’ячем, та їхній суперник створив два моменти, реалізував їх і здобув перемогу. Спочатку гравці МФА пропустили в результаті подачі кутового. Стався відскок м’яча, суперник перехопив, контратака – 0:1. А в другому таймі кияни завдяки тим же контратакувальним діям остаточно встановили переможний рахунок.

ФК «Карпати» (Львів) – ФК «Варда» (Кішварда) – 1:1

Голи: Віталій Рожко, 62 – Олександр Косовчук, 36.

Невелика перевага в матчі була за «Вардою». Вона першою й відкрила рахунок завдяки нашому Олександрові Косовчуку. Та в другому таймі львів’яни здійснили результативну заміну й зуміли сквитати м’яч – 1:1 у підсумку.

У другий ігровий день – знову парад результатів на різні смаки. У більшості ж матчів було безкомпромісне суперництво, що додає інтриги перед завершальними поєдинками в групах.