14.08.2019 - 15:43

На штучному полі центрального ужгородського стадіону «Авангард 14 серпня відбувся матч другого туру VI міжнародного юнацького футбольного турніру на честь Андрія Гаваші між футболістами 2005 року народження харківського «Металіста 1925» та запорізького «Металурга».

68241441_2405596476174484_1765144834676359168_n

Минулого сезону вони зустрічалися між собою в стикових матчах в категорії U-14, адже «Металіст 1925» у регулярному чемпіонаті посів перше місце в групі №3, а «Металург» – четверте місце в групі №2. Але, зважаючи на дуже сильний склад учасників другої групи, дві перемоги запорожців над харків’янами мало кого здивували. Вдома «Металург» виграв – 2:0 (голи Микити Куралеха та Артура Сосницького), в гостях – 4:1 (у переможців забивали Станіслав Гончаренко, Руслан Видиш та Богдан Сосновський, у переможених – Андрій Жупанов). Ці ігри відбулися в червні 2019 року.

Володіли ігровою перевагою футболісти із Запоріжжя і цього разу. Особливо на старті. Але скористатися з неї не вдалося. А на 9-й хвилині Жупанов втік від захисників після передачі з глибини поля і реалізував вихід сам на сам із воротарем. Перший тайм матчу, який проходив під постійний акомпанемент дощу, так і закінчився – 1:0.

А на самому початку другого тайму «Металург» відігрався. Це центральний півзахисник Гончаренко скористався невдалим виносом захисника і з ходу пробив в кут воріт – 1:1. Тиск запорожців зростав, в атаку почав підключатися центральний захисник Ілля Шатов, який ледь не увірвався до карного майданчика, а от соло Куралеха на правому фланзі вийшло результативним. Хто насправді став автором голу – Гончаренко чи Данило Грабовецький – достеменно невідомо. В протокол забитий м’яч записали на Гончаренка – 2:1.

Поступово на полі почали вирувати емоції, арбітру довелося показувати суперникам жовті картки. А на 61-й хвилині зовсім незрозумілий демонстративний захват суперника руками з подальшим поштовхом здійснив Святослав Сендецький, який залишив «Металіст 1925» удесятьох. Здавалося, що харків’янам після цього нічого не світить. Але на 65-й хвилині син головного тренера команди Максим Осадчий зі штрафного закинув м’яч у дальній верхній кут воріт – 2:2.

У цій групі (B) нічиїх – більше, ніж достатньо. Нагадаємо, що в першому турі обидві гри завершилися миром. Інтрига зберігатиметься до останнього.

ФК «Металіст 1925» (Харків) – ФК «Металург» (Запоріжжя) – 2:2

Голи: Андрій Жупанов (9), Максим Осадчий (65) – Станіслав Гончаренко (38, 45).

ФК «Металіст 1925» (Харків) (4-1-4-1): Осмінкін – Лісних (Климнюк, 50), Емере, Істомін, Мезенцев – Осадчий – Добровинський (Обінайя, 63), Курінний (Яцина, 36), Тимошенко, Щербина (Каськов, 41) – Жупанов (Сендецький, 36).

Тренер – Сергій Осадчий.

ФК «Металург» (Запоріжжя) (4-2-3-1): Галицький – Соснов, Шатов, Бруй, Плохотнік – Кравчук, Гончаренко – Куралех, Грабовецький (Мироненко, 68), Сосницький (Монахов, 39) – Воробйов (Мачулян, 55).

Тренери: Олег Локов, Владислав Корнєєв.

Андрій КУДИРКО, Золотий талант,
Відео Андрій ГІСЕМ

Одна відповідь до “ВІДЕО. VI турнір на честь Андрія Гаваші. Огляд матчу Групи В: ФК «Металіст 1925» (Харків) – ФК «Металург» (Запоріжжя). U-15. 2 день”