VI турнір на честь Андрія Гаваші: другий ігровий день U-17

14.08.2019 - 22:22

Погода вносить корективи.

DSC_0959

Група А

ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – перенесено на 16 серпня (початок об 11:00)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот»

ФК «Арсенал» (Київ) – СДЮСШОР (Ужгород) – перенесено на 16 серпня (початок о 16:00)

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Група В

ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Динамо» (Київ) – 0:3

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

Голи: Назар Волошин 20, 37; Ілля Скрипник 22.

Два тайми були різними. У першому динамівці атакували постійно, задіювали фланги, розрізаючи захист суперника. Відповідно моменти виникали небезпечні й часто. Голи ж удалося забити завдяки індивідуальній майстерності. Зокрема Назар Волошин, швидкісний, добре технічно підготовлений, спочатку пробив метрів із шістнадцяти. Другий гол виник після мобільної флангової атаки із замиканням передачі Артуром Микитишиним. І третій – завдяки зусиллям того ж Н.Волошина. Він прудко увірвався в штрафну суперника, пройшов захисника й із гострого кута влучив у дальній бік. У другому таймі «Динамо» провело ряд замін. Пішла зовсім інша гра. Спостерігалося багато суперництва за м’яч, перепасувань. Стовідсоткових моментів як таких фактично й не виникало, тому обійшлося без голів; хоч динамівці все ж були кращі.

УФК «Дніпро» (Дніпро) – ФК «Варда» (Кішварда) – 2:2

смт Середнє, селищний стадіон

Голи: Мартін Жоде, 2; Ярослав Кисіль, 80+1 – Міку Бонок, 12; Артем Нагорний, 26.

Хороша й безкопромісна, приблизно рівна гра. За класом, стилем дій краще дивився «Дніпро», однак обидві команди змагалися на кожній ділянці поля заповзятливо. Це, зрештою, і вилилося в бойову та результативну нічию.

Група С

УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район) – ФК «Оболонь» (Київ) – 0:6

Голи: Данило Вознесенський, 20; Марам Гереєв, 22; Степан Яриш, 47; Олександр Думанський, 69, 77; Дмитро Боровко, 72

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (штучне поле)

Відчувалася значно вища майстерність «Оболоні». Водночас потрібно похвалити «Зінедін» за самовідданість. Принаймні вона спостерігалася, поки вистачало сил. А внаслідок цього провали наставали в середині таймів. Отож і перші два голи – на 20 та 22 хв. У другому таймі на 47 хв. знову пропустили. Відтак дещо підрівняли гру. Та на 69, 72, 77 хв. – знову провал… Ще 5 разів шкіряний влучав у стійку й поперечину воріт «Зінедіна». Якщо голкіпер киян Богдан Шайда був практично без роботи, то його візаві Валентин Ковач постійно виручав команду й став кращим у складі господарів. Але один на полі не воїн. Колектив з Ужгородщини виступає в першій лізі ДЮФЛУ плюс великі втрати мав у міжсезоння, а нова зміна ще не готова виступати на такому рівні. Тож різниця в класі суперників була помітною…

ОК ім. Піддубного (Київ) – МФА «Мункач» (Мукачево) – 3:0

м. Мукачево, стадіон «Харчовик»

Голи: Антон Богдан, 46; Антон Шут, 65; Дмитро Диянчук, 75.

Номінальні господарі зуміли перемогти фактичних. У першому таймі була нічия, і надія на позитивний підсумок для мукачівців зберігалася. Та після перерви кияни змогли організувати три результативні атаки й здобути впевнену вікторію.

Через негоду перенесено матчі в першій групі. Утім, турнір триває в штатному режимі. Невдовзі, коли буде зіграно поєдинки 3 туру, знатимемо переможців груп.