VI міжнародний турнір на честь Андрія Гаваші: третій ігровий день U-15

Команди вийшли на фінішну пряму в групах.

DSC_1475

Група А

ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Шахтар» (Донецьк) – 1:4

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст».

Голи: Домінік Гарда, 12 – Мар’ян Бац, 3; Вадим Ситников, 18; Максим Деркач, 46, 52.

Гірники на класі переграли угорців. «Шахтар» забив швидкий м’яч. І хоч ніредьгазці доволі швидко відігралися, проте останнє слово до перерви було за українською командою. А в другому таймі підопічні Володимира Самборського відзначлися ще двічі, притому зберегли свої ворота недоторканими.

ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Чорноморець» (Одеса) – 0:3

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

Голи: Єгор Хромих, 42; Іван Ставнійчук, 50, 67.

Перевагу в матчі мали одесити. Могли забити й більше. І якщо до перерви кияни зуміли впоратися в захисті, то в другому таймі «Чорноморець» показав відмінну реалізацію моментів.

Група В

ФК «Дніпро» – ФК «Металург» (Запоріжжя) – 0:1

Голи: Артур Сосницький, 22.

Ще один матч, який, без сумніву, став окрасою турніру. Хороша тактична підготовленість команд, бажання гравців, цікаві комбінації навіть за відсутності голів справляли враження. Уже на першій хвилині Єгор Рогач перевірив воротаря запоріжців хорошим ударом. За 5 хв. металургівці достойно відповіли: після подачі кутового – поперечина. На 13 хв. добре пробивав Нікіта Куралех – воротар Владислав Крапівцов на місці. До перерви ще два хороші моменти були в запоріжців. І якщо в першому епізоді через помилку голкіпера підстрахував один із захисників дніпрян, то на 22 хв. після подачі кутового й серії відскоків Артур Сосницький виявився вправнішим – 0:1. Другий тайм розпочався з небезпечних атак дніпрян. М’яч двічі влучав у поперечину, а одного разу виручив воротар «Металурга» Дмитро Каріка. Запоріжці відповіли двома хорошими уударами. Пізніше вже Ілля Баденко в дніпрян пробивав «кіпера», зразу ж добивав, та не вдалося переграти візаві. Остання атака була теж за дніпровцями, однак «Металург» у захисті не підвів. Таким чином, за рівної гри перемогу святкували запоріжці.

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Металіст 1925» (Харків) – 0:0

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Матч відбувся за рівної гри. Краще розпочав «Металіст», та пізніше СДЮСШОР вирівняв перебіг подій на полі. У другому таймі господарі почувалися впевненіше, мали моменти. Та в цілому суперники діяли обережно, насамперед в обороні, отож – закономірна нульова нічия.

Група С

ОК ім. Піддубного (Київ) – ФК «Варда» (Кішварда) – 2:1

смт Середнє, селищний стадіон

Голи: Максим Курупко, 50; Богдан Максименко, 66 – Максим Іванчо, 60.

У першій половині гри домінували кішвардці. І навіть на 5 хв. забили гол, однак арбітр показав положення поза грою. Угорці мали ще нагоди, та не скористалися. Наприкінці тайму виникла нагода й у киян – воротар суперника перевів шкіряного на кутовий. Перепочивши, краще заграли українці. Зокрема, скористалися виходом один-на-один і відкрили рахунок. Ближче до кінця зустрічі у «ОК ім. Піддубного» відбулося вилучення (на 59 хв. друге попередження отримав Віталій Бучок). Цим одразу ж скористалися угорці – 1:1. Підбадьорені успіхом, футболісти «Варди» пішли вперед, щоб забити ще. Та лишили без нагляду нападника киян, і той скористався наданим шансом. Отож 2:1 – за столичною командою.

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Карпати» (Львів) – 1:1

м. Мукачево, стадіон «Харчовик»

Голи: Гордей Бабенко, 14 – Антон Гордеєв, 16.

Мукачівці намагалися в останній груповій грі показати все, на що здатні. Водночас і «Карпати» демонстрували свою непоступливість. Притому не реалізували пенальті. А в результаті за рівної гри – такий же підсумок матчу.

У більшості останніх матчів у групах вирувало справжнє футбольне протистояння. Невипадково із 6 поєдинків у двох – нічия, а ще у двох – перевага в один м’яч. Утім, результати вплинули на місцерозташування у групах…