VІ турнір на честь А.Гаваші. Огляд стикових матчів. U-17

УФК «Дніпро» – ОК ім. Піддубного – 0:0, за пенальті 3:4

Попри прагнення обох команд забити, в основний час це так і не вдалося зробити. А в серії одинадцятиметрових стійкішими виявилися представники ОК ім. Піддубного.

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Динамо» (Київ) – 1:1, за пенальті 5:6

Стадіон «Автомобіліст»

Голи: Михайло Бакушкін, +79 – Кіріл Сичеєв, 67.

Гра, на яку прийшло чимало вболівальників, стала б окрасою фіналу. Інтрига в зустрічі – неймовірна. Динамівці, на рік старші за суперника, перші 20 хв. домінували, хоч особливо небезпечних моментів справа не доходила. Десь із середини тайму гірники, ослаблені викликом до збірної України 5 виконавців, перехопили ініціативу. Утім, команди продовжували створювати напівмоменти. Однак серйозне суперництво, швидкісний, технічний футбол робили матч видовищним. На 38 хв. за друге попередження із поля пішов капітан «Динамо» Даніїл Хрипчук. Отож другий тайм «Шахтар» розпочав у більшості й створив більше нагод для взяття воріт. Особливо впадали в око швидкість мислення задіювання флангів гірниками. Це принесло свій результат: на 67 хв. Кіріл Сичеєв пробив точно в нижній кут. Кияни за будь що прагнули відігратися. І створили кілька серйозних моментів, та воротар-візаві виручив. А на 79 хв. у ворота «Шахтаря» арбітр зустрічі призначив справедливий пенальті. 11-метровий реалізував Михайло Бакушкін. Основний час так і завершився – 1:1. У серії пенальті суперники почергово то забивали, то не забивали. Зрештою, у серії з 8 ударів вправнішими виявилися кияни. «Динамо» – у фіналі.

Матчі за 5-8 місця

МФА «Мункач» – ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – 1:0

Стадіон «Авангард» (поле №2)

Голи: Максим Лютнянський, 23.

Рівна гра, у якій «Мункач» добре контролював м’яч і в одній з атак зумів забити. Гості на початку другого тайму лишилися в меншості (Давид Станко в «Спартакуса» був вилучений на 46 хв.), однак прагнули зрівняти рахунок. Утім, мукачівці уважно діяли в захисті, тримали шкіряного й, зрештою, здобули мінімальну перемогу.

ФК «Варда» (Кішварда) – ФК «Оболонь» (Київ) – 0:3

Голи: Степан Яриш, 3 Данило Вознесенський, 18; Захар Дудар, 74.

Відчувалося: «Варда» на третю гру вже «підсіла». На фоні такого суперника українці виглядали краще. Оболонці забили швидкий гол, потім, до переви, ще один. А в другому таймі спрацювала заміна, і остаточно було встановлено 3:0 на користь киян.

Матчі за 9-12 місця

СДЮСШОР (Ужгород) – ДЮСШ-15 (Київ) – 1:2

Стадіон «Спартак»

Голи: Олександр Мотичка, 47 – Микола Згортюк, 24; Дмитро Доніч, 39.

У першому таймі команди продемонстрували рівну гру, але київська команда заслужено забила два голи, притому дуже красиві. Після перерви господарі провели кілька хороших замін. Це додало активності й вилилося в гол на початку другої «сорокахвилинки». У подальшому СДЮСШОРівці тиснули, намагалися зрівняти рахунок, проте ДЮСШ-15 зберегла переможний для себе підсумок матчу.

ФК «Арсенал» (Київ) – УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район) – 4:0

Голи: Іван Бутяга, 43; Глеб Венгер, 46; Назар Пресин, 50; Владислав Чериков, 76.

Повна перевага киян. Її вони зуміли втілити в 4 голи в другому таймі. Щодо зінедінівців, то вони декілька контратак організували, однак – безрезультатно.

Що ж, головна сенсація: ОК ім. Піддубного в обох вікових групах гратиме у фіналі турніру! Відзначимо, що й мукачівці позмагаються за 5 місце.