Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 13 тур: огляд матчів

18.08.2019 - 22:57

Тур видався безкомпромісним серед дорослих команд – жодної нічиєї.

DSC_5202

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Терново» – 8:2 (юнаки – 2:2)

Голи: Василь Деяк, 16, 42; Михайло Дан, 26; Іван Поп, 69, 80, +84, 87; Юрій Поп, 88; – Михайло Маркуц, 31; Михайло Михайльо, 44.

Попередження: Іван Габор, 64 («Терново»).

Команди зіграли відкрито. У результаті – 10 голів. У першому таймі гості активніше протидіяли, тож поступилися тільки 2:3. А ось після перерви господарі виявилися нестримними. Особливо в кінці зустрічі, коли забили 4 голи протягом 9 хвилин. Особливо старався Іван Поп, загалом оформивши покер.

ФК «Вонігово» – ФК «Іза» – 1:2 (1:4)

Голи: Юрій Мотрин, +29 – Михайло Павлій, 70; Юрій Дума, 90.

Поередження: Антон Савич, 17; Іван Рак, 83; Степан Орос, 83 – Віктор Вучкан, 83; Василь Келемен, 90+3.

Вилучення: Юрій Мотрин, 89 (уживання образливих та нецензурних слів; «Вонігово»).

Рівний перший тайм, але порушення в штрафній площі гостей призвело до пенальті в їхні ворота. Реалізація – відмінна, і до перерви – 1:0. У другому таймі ізяни діяли переконливіше й зуміли здобути вольову перемогу в присутності 250 глядачів. Загалом зустріч відзначалася непоступливістю, в обох команд вистачало фолів.

СК «Тячів» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 3:0 (1:2)

Голи: Іван Попович, 30; Іван Лева, 84 – Олександр Березовський (автогол).

Попередження: Олександр Шимон, 30; Василь Манжос, 80 – Ернест Скородзвон, 42; Роман Андрухович, 45; Євген Станицький, 49; Стеан-Сергій Демедюк, 51.

У першому таймі рівне суперництво, хоч господарі трішки були кращими й один м’яч забили. Після перерви – повна перевага тячівців. Вони діяли зіграніше й відзначилися тричі. Гості більше активізувалися в кінці зустрічі, та вже часу лишалося недостатньо…

ФК «Ялинка» (В.Бичків) – ФК «Хуст» – 0:2 (0:3)

Голи: Юрій Горба, 54; Василь Глібчук, 84.

Суперники діграли коректно, без залучення арбітром карток. Перший тайм рівний: нічия – 0:0. Хоч моменти виникали в обох команд, та не підвели воротарі. На початку другого тайму хустяни реалізували момент зусиллями Юрія Горби, а в кінці поєдинку після подачі Миколи Росохи Василь Глібчук закріпив успіх своєї команди.

ФК «Вишково» – ФК «Гірник» (Рокосово) – 7:0 (1:4)

Голи: Даніел Барна, 2; Денис Яргін, 22; Йосип Мункачи, 30; Емеріх Лігвай, 65, 67; Василь Чегіль, 84; Тарас Берец, 86.

Команди зіграли доволі коректно, без попереджень і вилучень. Тотальна перевага була на боці господарів. Вони могли забити й більше.

ФК «Копаня»вихідний

Результативність у турі надзвичайно висока – 5,0. Жодної нічиєї: 3 вікторії (притому переконливі) у господарів і 2 в гостей. Хустяни й тячівці здобули чергові перемоги й продовжують утримувати лідерство.