VI турнір на честь Андрія Гаваші. Огляд ігор фінального дня. U-17

Завершальна крапка змагань виявилася з родзинками.

DSC_2967

Фінал

ФК «Динамо» (Київ) – ОК ім. Піддубного (Київ) – 0:0, за пенальті – 3:4

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (центральне поле)

Команди показали хороший футбол. У першому таймі – рівна гра, але більше володіли м’ячем і гостріше атакували динамівці. Після перерви випади ОК стали частішими й гострішими. Утім, забивати могла як одна, так і інша команди. Скажімо, на 65 хв. удар Сергія Міщенка чудовим сейвом нейтралізував воротар ОК Назар Руденко. ОК ім. Піддубного за 7 хв. відповів чудовим ударом (Дмитро Динчук), але повз стійку. Зрештою, 0:0. Настала серія пенальті. Її краще виконали підопічні Валерія Бійми. Вони – переможці!

Матч за 3 місце

ФК «Шахтар» (Донецьк) – УФК «Дніпро» – 1:0

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

Голи: Іван Лазарець, 60.

Команди глибоко усвідомлювали ціну матчу, тому насамперед уважно діяли в захисті, намагаючись надійно руйнувати атаки суперника. Це вдавалося. І все ж на 60 хв. в гірників спрацювала заміна й вони виграли турнірну «бронзу».

Матч за 5 місце

МФА «Мункач» – ФК «Оболонь» (Київ) – 3:0

Технічна перемога мукачівської команди.

Матч за 7 місце

ФК «Варда» (Кішварда) – ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – 3:1

смт Середнє, селищний стадіон

Голи: Ерік Черна, 5; Артем Нагорний, 10; Мару Бокор, 47 – Банк Патакі, +23.

Коректний матч, у якому більше себе проявили футболісти «Варди». Вони забили два красиві голи у верхній кут воріт. Після цього «Спартакус» скоротив відставання в рахунку, реалізувавши пенальті. У другому таймі кішвардці мали незначну перевагу й зуміли втілити її у два м’ячі.

Матч за 9 місце

ФК «Арсенал» (Київ) – ДЮСШ-15 (Київ) – 2:3

Голи: Глєб Венгер, Артем Ярмола – Дмитро Березка (2), Олег Лизогубенко.

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Результативна гра порадувала вболівальників. Краще ж у нападі діяли футболісти ДЮСШ. Вони забили на гол більше.

Матч за 11 місце

СДЮСШОР (Ужгород) – УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський р-н) – 8:1

Перевага СДЮСШОРівців була очевидною. Звідси й такий результат. Зінедінівці все ж спромоглися на гол престижу.

Двома голами відзначились Сергій Любка та Арзаман Мамедов, по одному забивали: Віталій Хайнас, Олександр Матичка, Іван Повхан та Сергій Хрипта (СДЮСШОР), Василь Симочко («Зінедін»).

У більшості матчів було цікаве суперництво. І це додало турнірові мажорної ігрової крапки.

Володимир ТАРАСЮК, Олександр ЧЕГІЛЬ,
Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Одна відповідь до “VI турнір на честь Андрія Гаваші. Огляд ігор фінального дня. U-17”

1. Мария :

Доброго дня, скажіть будь ласка, чи буде опубліковано матч 18.08.2019 Шахтар и16- Дніпро и17?