ФОТО. ВІДЕО. VІ турнір на честь А.Гаваші. Огляд фінального матчу ФК «Динамо» (Київ) – ОК ім. Піддубного (Київ). U-17

19.08.2019 - 12:56

У віковій категорії U-17 переможцем фінального матчу і всього VI міжнародного юнацького футбольного турніру на честь Андрія Гаваші стали футболісти 2003 року народження столичного Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, які у фіналі у серії пенальті виграли у «Динамо».

DSC_3122

Несподівано завершився другий фінальний матч VI міжнародного юнацького футбольного турніру на честь Андрія Гаваші, які традиційно проводяться у двох вікових категоріях – U-15 та U-17. Якщо у молодших (2005 рік народження) в фінальному матчі між «Шахтарем» та столичним Олімпійським коледжем боротьби не вийшло, то у старших (2003 рік народження) справа дійшла до серії пенальті.

Для гравців «Динамо» вона стала другою поспіль, адже у півфіналі киянам вдалося лише на останніх хвилинах врятуватися від поразки від «Шахтаря». Підопічні Сергія Беженара та Євгена Лозинського весь другий тайм і кілька хвилин першого тайму півфіналу грали удесятьох після вилучення центрального півзахисника Даніїла Хрипчука. Окрім нього, у фіналі тренери недорахувалися ще одного важливого гравця в середині поля – Іллі Скрипника. Його навіть внесли у протокол матчу з Олімпійським коледжем в стартовий склад, але через травму довелося міняти хлопця – на Олександра Євтушенка.

Тим не менш, у першому таймі фінальної зустрічі, яка проходила на головній арені Закарпаття – ужгородському стадіоні «Авангард» і його новенькому центральному полі – «Динамо» володіло перевагою. Небезпечно пробивав головою Максим Дячук, намагався вразити ворота Кіріл Попов, удар Євтушенка замість воротаря відбив захисник, Станіслав Урсолов трішечки не дотягнувся до пасу Назара Волошина. А на 40-й хвилині лише стійка врятувала олімпійців від голу після удару головою Дячука.

І лише після цього у команди Валерія Бійми вийшла дійсно класна атака правим краєм з переводом м’яча віялом наліво і завершальним ударом Дмитра Диянчука, який трішечки не влучив у ворота.

На тому команди пішли на перерву, внесли корективи і продовжили гру, яка вже не проходила під диктовку «Динамо». Вже на 43-й хвилині (команди грали два тайми по 40 хвилин) Валентин Овчарук отримав шикарний подарунок від суперників, але не зумів як слід ним розпорядитися. Він же на 50-й хвилині намагався зльоту пробити по воротах з вигідної позиції, але не влучив як слід по м’ячу. Трохи згодом Антон Богдан перевірив пильність Дениса Ігнатенка, під поперечину зі штрафного цілив Антон Шут. На 72-й хвилині Диянчук атакував в стилі Коноплянки…

У «Динамо» моментів поменшало, хоча команда продовжувала атакувати. Небезпечно пробивали Кирило Тимошенко та Олександр Міщенко (його удар Назар Руденко якимось дивом витягнув з-під поперечини), а на 75-й хвилині був супермомент за участі Арсена Слободяна та Михайла Бакушкіна. Останній у падінні на добиванні, здавалося, загнав м’яч за лінію воріт, але арбітр був іншої думки і гол не зарахував.

На останній хвилині у олімпійців на заміну вийшов інший воротар – Владислав Лазарчук, який і став героєм серії пенальті. Він відбив третій і п’ятий удари, а Ігнатенко – тільки третій. І після влучного пострілу капітана команди Володимира Фриза футболісти Олімпійського коледжу кинулися святкувати перемогу. До речі, не першу: в 2016 році олімпійці вже перемагали на турнірі на честь Андрія Гаваші саме у категорії U-17.

ФК «Динамо» (Київ) – ОК ім. І.Піддубного (Київ) – 0:0 (пенальті – 3:4)

Серія пенальті: Олександр Міщенко – 1:0, Антон Шут – 1:1, Євген Опанасенко – 2:1, Антон Богдан – 2:2, Навін Малиш – 2:2 (воротар), Іван Бойко – 2:2 (воротар), Арсен Слободян – 3:2, Дмитро Диянчук – 3:3, Назар Волошин – 3:3 (воротар), Володимир Фриз – 3:4.

ФК «Динамо» (Київ) (4-3-3): Ігнатенко – Малиш, Опанасенко, Дячук, Єгоров (Мисляй, 47) – Євтушенко (Тимошенко, 41), Урсолов (Бакушкін, 60), Баранюк (Хацкевич, 64) – Микитишин (Міщенко, 57), Попов (Слободян, 41), Волошин.

Тренери: Сергій Беженар, Євген Лозинський.

ОК ім. І.Піддубного (Київ) (4-2-3-1): Руденко (Лазарчук, 80) – Петрищенко, Уруський, Фриз, Кравчук (Корнієнко, 41) – Шут, Власюк – Богдан, Іродовський, Диянчук – Овчарук.

Тренер: Валерій Бійма.