ФОТО. ВІДЕО. «Минай» урочисто відкрив футбольну академію

20.08.2019 - 08:34

Отож шанувальників і, сподіваємося, майстрів шкіряного в нас побільшає!

DSC_3982

Подія справді непересічна в історії молодого клубу. Із цієї нагоди на стадіоні професіонального ФК з Ужгородщини відбулися урочистості. У них узяли участь президент «Миная» Валерій Пересоляк, І віце-президент УАФ Вадим Костюченко, наставник збірної України-чемпіона світу U-20 Олександр Петраков, гравець команди, закарпатець, визнаний на ЧС другим, Сергій Булеца. Останні двоє привезли показати завойований у Польщі кубок та зі здобутим трофеєм фотографувалися з усіма охочими й роздавали автографи.

Були також голова ФФЗ Віктор Качур, керівник академії Сергій Білан. Віктор Миколайович, зокрема, пригадав як розпочиналося будівництво стадіону. А В.Пересоляк зауважив, що ідея створити футбольний заклад виникла недавно, і її швидко реалізували. Своєю чергою, В.Костюченко зауважив що такі заклади, як академія, є своєрідним фундаментом не лише для будівництва клубів, а й збірної.

Завітали на стадіон і керівництво районної ради, села, районної федерації. Зібралося чимало дітей-футболістів і їхніх батьків, тож вийшло справжнє свято.

Ну а в самій академії вже кипить робота. Зокрема, планується заявити команди U-15 та U-17 для участі в чемпіонаті ДЮФЛ України.

Володимир ТАРАСЮК,
Фото Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.