Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 15 тур: огляд матчів

DSC_2861

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Н. Коропець» – 0:1 (юнаки – 1:2)

Голи: Валентин Смагін, 41.

Попередження: Михайло Лозинець, 19 – Артур Маринець, 19; Владислав Магоч, 90.

Мукачівське дербі виправдало свої сподівання, адже виявилося непоступливим. У матчі могла бути й нічия, та Михайло Лозинець на 64 хв. не реалізував пенальті.

ФК «Заріччя» – ФК «Бобовище» – 1:5 (+:-)

Голи: Мирослав Бундаш, 7; Генріх Мкртчян, 51 (автогол), 74; Роланд Шольц, 83; Василь Бірак, 88; Даніел Болдог, 89.

Попередження: Дмитро Вінтонюк, 51; Роланд Шольц, 68 Олександр Болдог, 72; Мирослав Бундаш, 78.

Свою перевагу гості втілили в чотири м’ячі. Щоправда, до перерви господарі діяли достойно, пропустивши тільки швидкий гол. А ось у другому таймі гра пішла тільки на початку, коли вдалося зрівняти рахунок. Надалі щось розладналося. Особливо була провалена кінцівка зустрічі.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 2:5 (0:1)

У другому колі «Невицький замок» неабияк додав. Це підтвердила й звітна гра. Лише в кінці зустрічі господарі дещо взяли під контроль хід поєдинку, а так похвали заслуговують підопічні Івана Матьовки. Особливо в гостей виділявся Максим Климпуш.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Боржавське» – 7:0 (1:0)

Голи: Юрій Стець, 11, 47; Мирослав Ільницький, 22; Іван Качур, 24; Андрій Герц, +56; Олександр Меденці, 74; Олександр Дикаловський, 89.

Коректна, без попереджень і вилучень гра, у якій господарі на класі здолали аутсайдера. Господарі в першому таймі відзначилися тричі, а після перерви забили ще чотири голи, зокрема реалізувавши й 11-метровий.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Боржава» (Довге) – 3:0 (1:0)

Голи: Микола Цвик, 43; Михайло Трухан, 55; Юрій Сінкін, 80.

Попередження: Євген Обдирко, 65 – Влад Ровт, 55.

У домашньому матчі один із лідерів зіграв у свій звичний атакувальний футбол. Забивши гол у роздягальню, господарі не збавили обертів після перерви й досягли переконливого виграшу.

ФК «Сільце» – вихідний

Лідерство «Колосів» продовжується й переродження «Невицького замку» – головні особливості звітного туру. У ньому перемогли гості та не зафіксовано жодної нічиєї. Середня результативність – 4,8.