Чемпіонат області. Вища ліга. 16 тур: анонс матчів

06.09.2019 - 22:44

У суботу, 7 вересня, відбудуться три поєдинки та ще один – у неділю.

DSC_4664

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Витязь» (Концово) матч відбудеться 8 вересня

Гра 2 туру – 1:1

Четверта команда приймає сьому та фіналіста обласного Кубка. З огляду на це та напопередній зіграний матч (відтоді кардинальних змін не відбулося) звітна зустріч повинна були безкомпромісною, непоступливою. В обох колективів є достатньо потенціалу, щоб забезпечити собі результат. Мукачівці діють удома. Це для них додатковий фактор підтримки.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вільхівці»

Матч 3 туру – 6:1

П’ята команда проти другої. Господарі нестабільно виступають у другій частині змагань, але в матчі з виноградівцями показали, що успішно можуть грати проти лідерів. До того ж «Карпати» традиційно потужно виступають удома. «Вільхівці», своєю чергою, завжди були міцним горішком для суперників. Отож і ця гра очікується інтригувальною. Хто менше помилиться при реалізації – той і виграє.

ФК «Поляна» – ФК «Середнє»

Гра 6 туру – 1:4

Третя команда проти шостої. Господарі є незаперечним фаворитом. Тим паче потужно стартували в другому колі після вакацій. Водночас середнянці попередню зустріч виграли в рахівців 4:1 і довели, що в нападі можуть реалізовувати створене. Чи вдасться це на виїзді проти одного з лідерів?

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Севлюш» (Виноградів)

Гра 5 туру – 0:3

Аутсайдер проти лідера. Найвірогідніший варіант розвитку подій на полі: чемпіон області впевнено візьме очки. Правда за умови, що не розслаблено підійде до матчу. А господарям втрачати й так нічого. Рецепт надії на успіх в іршавців, мабуть, один: постаратися без грубих помилок зіграти «другим номером».

Як би не завершилися ці матчі, але більшість із них обіцяють хороше протистояння. Відповідно важко спрогнозувати, хто більше візьме очок: господарі чи гості?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.