Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 16 тур: анонс матчів

06.09.2019 - 22:52

Усі зустрічі заплановані на неділю.

DSC_4451

ФК «Сільце» – ФК «Колос» (Ракошино)

Гра 5 туру – 1:4

Восьма команда проти другої. «Сільце» виступає вдома, але прийматиме одного з лідерів. І тільки в третині домашніх матчів здобувало перемогу. За логікою, переважати мав би ракошинський «Колос», але як складеться зустріч, однозначно сказати важко.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Колос» (Іванівці)

Гра 5 туру – 0:2

Сьома команда приймає першу. У лідера більше шансів здобути вікторію – надто вже надійний колектив з Іванівців у нападі й захисті. А ось у «Боржави» є серйозні проблеми в обороні – вона пропускає в середньому два голи на гру. Та все ж довжанці мали б дати бій «Колосу» (незалежно від кінцевого результату) – надто вже серйозний суперник приїжджає. На таких зайвий раз налаштовувати не потрібно.

ФК «Боржавське» – ФК «Сокіл» (Кінчеш)

Гра 5 туру – 2:4

Аутсайдер проти п’ятої команди. У цій зустрічі фаворитом є гості. Вони хоч і невиразно розпочали після перерви, та все ж за потенціалом вище. Як же складеться насправді – побачимо. Та в зустрічі за будь-яких обставин слід очікувати забитих м’ячів.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Заріччя»

Гра 5 туру – 1:3

Шоста команда приймає дев’яту. Старт у другій частині чемпіонату в нинішніх господарів – вражаючий. Це робить футболістів «Невицького замку» переконливим фаворитом зустрічі. «Заріччю» потрібно правильно обрати тактику на виїзну гру із суперником, який суттєво додав у грі.

ФК «Бобовище» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково)

Гра 5 туру – 4:1

З огляду на результат першого матчу та зважаючи на становище в турнірній таблиці, третя команда має всі шанси здобути перемогу в суперництві з десятою. Можливо, статус мукачівського дербі додасть адреналіну цьому поєдинку. Отож таки чекаємо хорошої гри від учасників зустрічі.

ФК «Н. Коропець»вихідний

У цьому турі шанси на успіх мають як господарі, так і гості. Хто кого?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.