Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 16 тур: анонс матчів

07.09.2019 - 10:08

Матчі відбудуться переважно в неділю.

DSC_9012

ФК «Вишково» – СК «Тячів»

Матч 5 туру – 1:2

Центральна гра туру. Четверта команда приймає лідера. Матч за 6 очок. Адже одна команда змагається за медалеву зону, а інша за право залишатися першою. Мотивація в обох суперників найвища. Відтак і результату можна очікувати якого завгодно. Психологічний настрій та обрана тактика – не останні фактори в здобутті вікторії.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Вонігово»

Матч 5 туру – 1:3

Десята команда приймає восьму. Матч може вийти напруженим. Господарі в трьох поєдинках другої частини чемпіонату не набрали жодного очка, а гості лише три. Отож бажання реабілітуватися теж буде не з найслабкіших.

ФК «Хуст» – ФК «Діброва» (Н.Апша) матч відбудеться 7 вересня

Матч 5 туру – 1:1

Друга команда проти дев’ятої. Фаворитом є хустяни. Однак у другому колі нинішні господарі в трьох зустрічах узяли 4 очки, а їхній суперник – 6. Це може дати гостям більшої психологічної впевненості. Хоч дібровці на виїзді виступають вкрай невдало: одне очко в семи матчах.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Копаня»

Матч 5 туру – 2:1

Третя команда проти шостої. Колектив гуцулів на старті другої частини змагань узяв тільки 3 очки з 9, а їхній суперник – 3 із 6. Отож суперники приблизно в однаковій формі. На боці ж «Говерли» – рідні стіни, у яких команда традиційно виступає потужно.

ФК «Іза» – ФК «Терново»

Матч 5 туру – 0:1

Сьома команда проти аутсайдера. Тернівці виступають у гостях постачальником очок: з усіх виїзних зустрічей – одна нічия. Решта – поразки. Ізяни є фаворитом матчу. Однак недооцінка суперника може коштувати дорого.

ФК «Ялинка» (В.Бичків) вихідний

Цей тур більше вдалий для господарів. Водночас гості теж набиратимуть очки. Питання лише в тому, чи в прогнозованих матчах…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.