Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 16 тур: огляд матчів

08.09.2019 - 21:56

Старалися і гості, і господарі.

DSC_3060

ФК «Сільце» – ФК «Колос» (Ракошино) – 1:3 (3:0)

Голи: Іван Глушко, 50 – Дмитро Яцина, 56; Станіслав Кохан, 63; Михайло Трухан, 90.

На матч із одним із лідерів завітало 400 глядачів. До перерви команди надійно відіграли в захисті, отож взяття воріт не відбулося. А в другому таймі ракошинці показали всю свою міць. Щоправда, господарі першими відкрили рахунок, та завдяки вдалій заміні «Колос» швидко встановив паритет. А в подальшому підопічні Івана Фізера продемонстрували теж хороший футбол і перемогли.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Колос» (Іванівці) – 3:5 (1:1)

Голи: В’ячеслав Крюков, 44, 66; Михайло Батрин, +49 – Юрій Стець, 13; Євген Машіка, 21; Мирослав Ільницький, 36, 59; Іван Качур, 71.

Попередження: Михайло Батрин, 36.

Гра була коректною й викликала ажіотаж серед уболівальників. Команди показали результативний футбол, а лідер завдяки системній підготовці здобув перемогу, особливо добре зігравши в першому таймі. Після перерви господарі намагалися наздогнати суперника, проте «Колос» упевнено зіграв на вікторію.

ФК «Боржавське» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 3:2 (1:0)

Голи: Володимир Чекан, 9, 28; Іван Седлакович, 20 – Ярослав Ільков, 42; Віктор Рабел, 58.

Попередження: Іван Корпош, 55; Михайло Брич, 60; Іван Седлакович, 77 – Ярослав Фаринич, 14; Володимир Кардач, 58.

Вилучення: Олександр Гапак, 20 (за нецензурні висловлювання в бік арбітра).

«Боржавське» бере перші три очки в чемпіонаті! Гра вийшла цікавою та результативною. Господарі осоливо натхненно грали до перерви. Звичайно, вилучення в першому таймі також дало перевагу «Боржавському». Після перерви «Сокіл» прагнув наздогнати суперника, та, видно, господарі дуже хотіли перемогти. Уперше в чемпіонаті…

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Заріччя» – 1:1 (3:0)

Голи: Максим Климпуш, +82 – Василь Зан, 18.

Попередження: Іван Зизич, 84 – Віктор, 47; Василь Зан, 49; Іван Фельцан, 54; Іван Хила, 81.

Суперники добре знайомі один одному, адже зустрічалися ще й у Кубку. Невдачі останнього часу змушували «Заріччя» настроюватись на матч як на останній. Тим паче в суперництві із командою, яка значно додала в другому колі. Господарі ж навпаки, очевидно, недооцінили візаві. «Заріччя» першим відкрило рахунок. Могло навіть виграти, та під завісу двобою «Невицький замок» реалізував пенальті.

ФК «Бобовище» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 5:1 (1:3)

Голи: Роланд Щольц, 14; Даніел Болдог, 17, 63, 67; Мирослав Бундаш, 58 – Едуард Варга, 12.

У мукачівському дербі домінували господарі. Вони першими пропустили, однак це тільки по-справжньом у завело «Бобовище». І в подальшому один із лідерів спуску суперникові не давав…

ФК «Н. Коропець» – вихідний

Підіб’ємо коротенькі підсумки. Уже чітко намітилася перша трійка, яка насамперед вестиме суперництво за нагороди. У цьому турі два «Колоси» та «Бобовище» перемогли, отож наверху «турнірки» – без змін. Також іще раз відзначимо першу перемогу «Боржавського». Результативність – 5,0.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.