ФОТО. Кубок міського голови відбувся в Ужгороді

11.09.2019 - 21:45

Святкування дня Ужгорода (1126-ї річниці з часу першої згадки про місто) традиційно розпочалося з футбольного турніру – Кубку міського голови.

DSC_8791

11 вересня на полі стадіону «Автомобіліст» зійшлися ветеранські команди (старші 40 років) депутатів міської ради Ужгорода та ветеранів з Ужгородської районної ради.

За доволі рівної гри футболісти міськради досить неочікувано допустилися грубих помилок в другій частині першого тайму й дозволили гравцям райради реалізувати три своїх нагоди.

Однак, уже у другій частині матчу команда Богдана Андріїва зуміла як слід у перерві налаштуватися й не лише скоротила відставання, а зрівняла рахунок – 3:3.

А от уже в серії післяматчевих пенальті Фортуна була на стороні команди ужгородських депутатів, які були влучнішими в пробитті пенальті за своїх колег з районної ради. Тож перемога – 3:2 на їх користь.

Після матчу відбулася церемонія нагородження. Кращими гравцями у складі команди депутатів Ужгородської райради визнали нападника Василя Канюка, а в колективі міських обранців кращим гравцем було визнано Анатолія Поночевного. Кубки та медалі командам вручив голова міської ради Богдан Андріїв.

Міський очільник привітав усіх присутніх із прийдешнім святом – Днем міста, а також запросив відвідати низку заходів, які відбудуться 13–15 вересня.

Роман СЕНИШИН;
Фото Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.