Відбулось жеребкування І міжнародного дитячо-юнацького турніру «Kocsis 90 Kupa»

25.09.2019 - 14:30

24 вересня у прямому ефірі футбольних новин на «Радіо Пульс-ФМ», було проведено жеребкування дитячо-юнацького футбольного турніру «Kocsis 90 Kupa». Разом з радіоведучими Іштваном Ботошом та Дьордьом Барна, жеребкування проводили генеральний консул Угорської республіки у місті Берегово Матяш Сіладі, консул Угорської республіки у місті Берегово Ференц Кулчар та голова Берегівської районної федерації футболу Олексадр Чегіль.

70946413_2209606799329790_3399568268069961728_n

Календар ігор та таблиці

І міжнародного дитячо-юнацького турніру

з футболу серед юнаків 2008 року народження та молодших

«Kocsis 90 Kupa»

Перший груповий етап

Зона А

Команда 1 2 3 4 5 В Н П Голи О М
1. ДЮФШ «Зінедін» Ужгород (UKR)
2. ФА «Тарпа»
3. ФК «Гать» (UKR)
4. ФК «Сільце» (UKR)
5. ДЮСШ Тячів (UKR)

29 вересня 2019 року 

Поле №1

09.00 – ФА «Тарпа» – ДЮСШ Тячів

09.25 – ФК «Гать» – ФК «Сільце»

10.40 – ДЮФШ «Зінедін» – ДЮСШ Тячів

10.55 – ФА «Тарпа» – ФК «Сільце»

12.10 – ДЮСШ Тячів – ФК «Гать»

12.35 – ДЮФШ «Зінедін» – ФА «Тарпа»

13.50 – ДЮФШ «Зінедін» – ФК «Гать»

14.15 – ДЮСШ Тячів – ФК «Сільце»

15.30 – ФА «Тарпа» – ФК «Гать»

15.55 – ДЮФШ «Зінедін» – ФК «Сільце»

Зона В

Команда 1 2 3 4 5 В Н П Голи О М
1. ДЮФК «Сузір’я» Свалява (UKR)
2. ФА «Варда» Кішварда (HU)
3. МСК «Смолл Міраклес» Велика Добронь (UKR)
4. ДЮФК «Олімп» Ужгород (UKR)
5. ФК «Вишково» (UKR)

29 вересня 2019 року 

Поле №1

09.50 – ФА «Варда» – ФК «Вишково»

10.15 – МСК «Смолл Міраклес» – ДЮФК «Олімп»

11.20 – ДЮФК «Сузір’я» – ФК «Вишково»

11.40 – ФА «Варда» – ДЮФК «Олімп»

13.00 – ФК «Вишково» – МСК «Смолл Міраклес»

13.25 – ДЮФК «Сузір’я» – ФА «Варда»

14.40 – ДЮФК «Сузір’я» – МСК «Смолл Міраклес»

15.05 – ФК «Вишково» – ДЮФК «Олімп»

16.20 – ФА «Варда» – МСК «Смолл Міраклес»

16.45 – ДЮФК «Сузір’я» – ДЮФК «Олімп»

Зона С

Команда

1 2 3 4 5 В Н П Голи О М
1. СДЮСШОР Ужгород (UKR)
2. ФК «МОЛ-Віді» Сейкешфегервар (HU)
3. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово (UKR)
4. АФ «Минай» (UKR)
5. ДЮСШ «Нарцис-Хуст» (UKR)

29 вересня 2019 року 

Поле № 2

09.00 – ФК «МОЛ-Віді» – ДЮСШ «Нарцис-Хуст»

09.25 – ДЮФК «Берегвідейк» – АФ «Минай»

10.40 – СДЮСШОР – ДЮСШ «Нарцис-Хуст»

10.55 – ФК «МОЛ-Віді» – АФ «Минай»

12.10 – ДЮСШ «Нарцис-Хуст» – ДЮФК «Берегвідейк»

12.35 – СДЮСШОР – ФК «МОЛ-Віді»

13.50 – СДЮСШОР – ДЮФК «Берегвідейк»

14.15 – ДЮСШ «Нарцис-Хуст» – АФ «Минай»

15.30 – ФК «МОЛ-Віді» – ДЮФК «Берегвідейк»

15.55 – СДЮСШОР – АФ «Минай»

Зона D

Команда

1 2 3 4 5 В Н П Голи О М
1. МФА «Мункач» Мукачево (UKR)
2. ФК «Мезевковешд» (HU)
3. Берегівська районна ДЮСШ (UKR)
4. ФК «Севлюш Виноградів (UKR)
5. ФК «Карпати» Дубове (UKR)

29 вересня 2019 року

Поле №2

09.50 – ФК «Мезевковешд» – ФК «Карпати»

10.15 – ДЮСШ – ФК «Севлюш»

11.20 – МФА «Мункач» – ФК «Карпати»

11.45 – ФК «Мезевковешд» – ФК «Севлюш»

13.00 – ФК «Карпати» – ДЮСШ

13.25 – МФА «Мункач» – ФК «Мезевковешд»

14.40 – МФА «Мункач» – ДЮСШ

15.05 – ФК «Карпати» – ФК «Севлюш»

16.20 – ФК «Мезевковешд» – ДЮСШ

16.45 – МФА «Мункач» – ФК «Севлюш»

Другий груповий етап

Зона А

Команда 1 2 3 4 І В Н П Голи О М
1. 1 місце зони А
2. 1 місце зони В
3. 2 місце зони С
4. 2 місце зони D

Поле №1

30 вересня 2019 року

09.00 – 1 місце зони А – 2 місце зони D

09.25 – 1 місце зони В – 2 місце зони C

09.50 – 1 місце зони А – 2 місце зони C

10.15 – 1 місце зони В – 2 місце зони D

10.40 – 1 місце зони А – 1 місце зони В

10.55 – 2 місце зони C – 2 місце зони D

Зона В

Назва команди 1 2 3 4 І В Н П Голи О М
1. 1 місце зони С
2. 1 місце зони D
3. 2 місце зони А
4. 2 місце зони В

Поле №2

09.00 – 1 місце зони А – 2 місце зони D

09.25 – 1 місце зони В – 2 місце зони C

09.50 – 1 місце зони А – 2 місце зони C

10.15 – 1 місце зони В – 2 місце зони D

10.40 – 1 місце зони А – 1 місце зони В

10.55 – 2 місце зони C – 2 місце зони D

Третій (фінальний) етап

Ігри ½ фіналу

Поле №1

13.30 – 1 місце зони А – 2 місце зони В

13.55 – 1 місце зони В – 2 місце зони А

Гра за 3 місце

14.30 – Переможений 1-А – 2-В – Переможений 1-В – 2-А

Фінал

15.00 – Переможець 1-А – 2-В – Переможець 1-В – 2-А

15.30 – Закриття турніру

koc

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.