ВІДЕО. ФОТО. Друга ліга України. Огляд матчу ФК «Ужгород» – ФК «Буковина»

01.10.2019 - 17:38

У 12 турі команда обласного центру Закарпаття була налаштована виключно на звитягу.

DSC_3299

Більше того – на старті чемпіонату вікторія була до снаги ужгородцям. Нагадаємо, у першому турі Другої ліги на виїзді рахунок був 1:3. Але «Буковина» значно додала наприкінці першого кола, хоча перші три очки до власної залікової скарбниці додала виключно у 7 турі. Тоді чернівчани здолали «Калуш» у два сухі м’ячі, у 10-му – знову святкували перемогу над «Чайкою» із Петропавлівської Борщагівки, а в 11-му – розійшлися миром із вінницькою «Нивою». «Ужгород» ж бо трохи загальмував під ендшпіль першого кола, проте за підсумками 10 ігор набрав на 5 очок більше, аніж суперник і розмістився на 7-ій позицій. «Буковина» – замикала турнірну таблицю до стартового свистка арбітра матчу.

Ужгородці цей поєдинок розпочали у статусі господаря фактичного, а не номінального. Команда Василя Варги намагалась нав’язати супернику свою гру, проте гостроти біля воріт Марка Медведєва у першій половині тайму не було. Власне, як і в карному майданчику Михайла Готри. Єдине, що варте Вашої уваги у цей ігровий відрізок часу – вимушена заміна захисника Стефана Федака, який зазнав травми під час єдиноборства. До слова, 13-го номера змінив досвідчений Віктор Ряшко і провів доволі непоганий матч.

Перша 45-хвилинка пройшла у доволі сумбурному темпі: команди створили обмаль небезпечних моментів. Чернівчани на 25-ій хвилині зуміли завести м’яча у ворота ужгородців, проте з порушенням правил. Підопічні Василя Варги на 40-ій хвилині відповіли взяттям воріт. Адріан Пуканич, зрештою, як і в більшості поєдинків за участю «Ужгорода», став героєм матчу. Капітан закарпатців на 40-ій хвилині забив із кутового! Саме так – Пуканич із корнера відправив м’яч у дальню дев’ятку. Браво, маестро. Закарпатці могли закріпити свою домінантність небезпечним стандартом із 17-ти метрів під ендшпіль тайму. Стандарт виконав маестро Пуканич, однак Медведєв у карколомному стрибку рятує команду від вірного голу.

У другому таймі ужгородці повинні були ще забивати. Але стандарти із 17-18 метрів від двох Вікторів: Ряшка та Масікевича цілі не досягнули. І якщо в першому ігровому епізоді знову блискавичний сейв демонструє Марк Медведєв, то в другому – удар на себе прийняла стінка. Той же Масікевич незабаром розстрілював ворота чернівчан із метрів 11-ти, але знову страж гостей кращий. Натомість «Буковина» створила справжню пожежу наприкінці матчу біля воріт Михайла Готри: була і стійка, і винесення м’яча з лінії воріт, але фортуна була на боці «Ужгорода».

Господарі, у підсумку, ініціювали більше загроз на чужій половині поля і здобули заслужену звитягу, хоч і з скромним рахунком. Наступний домашній матч «Ужгород» проведе 9-го жовтня із «Калушем». А от 5-го на виїзді підопічні Василя Варги зустрінуться із «Поліссям».