ФОТО. Кордон футболу не завада

06.10.2019 - 18:04

Дуже цікавий футбольний матч відбувся на стадіоні «Авангард».

DSC_4194

Гостями ужгородських ветеранів стали ветерани футболу австрійського містечка Шнігатерн, яке розміщене за 40 км від Зальцбурга. Щороку любителі футболу цього мальовничого гірського містечка виїжджають в одну із країн Європи, де проводять товариський поєдинок. Вони побували в багатьох країнах, зіграли навіть у московських «Лужниках». На цей раз їх вибір випав на український Ужгород.

Любителів футболу австрійського містечка Шнігатерн привітав міський голова Богдан Андріїв, який із капітанською пов’язкою вивів збірну ветеранів Ужгорода на футбольне поле. Матч команди розпочали обережно, ніби приглядаючись одна до одної, але вже десь із 10 хв. почала вимальовуватись перевага ужгородців.

На 21 хв. Олександр Грицькевич відкрив рахунок у грі. Ще кілька вигідних нагод наші футболісти не реалізовували. На початку другого тайму Патрік Прекнер точним ударом відновив рівновагу. У відповідь ужгородці значно додали у швидкості і невдовзі Юрій Мандич та Олександр Роман довели рахунок до 3:1. Тільки ужгородці взяли невелику паузу як Патрік Прекнер відразу скоротив відставання до мінімуму – 3:2. Швидкості знову виросли, гра стала значно видовищною. Незадовго до фінального свистка Олександр Грицькевич зумів провести четвертий м’яч у ворота гостей, закріпивши таким чином перевагу ужгородських ветеранів.

Після фінального свистка головний спеціаліст відділу молоді та спорту Ужгородської міської ради Петро Милян та Почесний консул Словацької Республіки в Україні Олег Адамчук вручили заслужені нагороди кращим на футбольному полі. Приз кращого гравця матчу дістався гравцю збірної ветеранів міста Ужгорода Юрію Бучку та голкіперу любителів футболу міста Шнігатерн Курту Гльокнеру, який багато років виручав свою команду. Приз за кращий гол матчу дістався Патріку Прекнеру, чий другий гол у ворота ветеранів Ужгорода викликав овації серед уболівальників. Кубками про пам’ятний футбольний матч були нагороджені команди-учасниці.

Під час перебування в Ужгороді любителі футболу Шнігатерн ознайомились з архітектурними пам’ятками та історією нашого міста. Такі матчі зближують народи і кордони втрачають свої значимість і вагу.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ,
Фото Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.