Стартує Ліга чемпіонів Закарпаття

09.10.2019 - 09:16

У Мукачеві зібралися представники оргкомітету традиційних змагань ФФЗ та районних федерацій і команд – майбутніх учасниць турніру.

DSC_3493_1

Присутні під модеруванням голови ЛЧЗ Георгія Жбори обговорили найважливіші поточні питання Ліги. Так, вирішили розпочинати, зважаючи на обласний футбольний графік, 27 жовтня. На першому етапі гратимуть на звичайних полях, а на другому – із використанням штучних.

Залежно від кількості команд (орієнтовно 12-16) утворять відповідне число груп (для попереднього етапу змагань) та, виходячи з географічного принципу, визначать місця проведення баталій.

Буде розроблено й опубліковано на сайті ФФЗ графік заявок. Усі гравці повинні відповідати єдиній базі, а клуби, які прийматимуть турнір, візьмуть на себе зобов’язання надати хорошої якості поля, роздягальні та забезпечити гарячу воду. Заявковий лист повинен підписати, зокрема, і голова районної федерації, який особисто має перевірити «легітимність» гравців, котрі захищатимуть честь тих чи інших клубів.

За попередньою інформацією, у ЛЧЗ можуть узяти участь команди (насамперед призери районних чемпіонатів Мукачівського («Карпати» В.Коропець, «Колос» В.Лучки, ФК «Кольчино) Ужгородського («Зірка» Лінці, «Олімпік» Коритняни, ФК «В.Лази»), Іршавського («Дружба» Дубрівка), Тячівського (ФК «Руське Поле»), Хустського (ФК «Сокирниця») та інших районів, чиї представники з об’єктивних причин не прибули на засідання. За тиждень планується ще раз зібратися. І коли стануть відомі всі учасники, буде проведено відкрите жеребкування. Матчі гратимуть по неділях.

З усіх питань звертатися до ФФЗ, в оргкомітет. До нього входять, крім голови Георгія Жбори, Йосип Шитєв (старший інструктор ФФЗ), Михайло Митровський (комітет арбітрів), Олександр Переста (комітет етики й чесної гри), Іван Головко (дисциплінарний комітет), Анастасія Пензова (комітет зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ), Ілля Вовчанський (технічний комітет).

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.