ВІДЕО. ФОТО. Згадали молодість, але до «юності» не дотягнули

11.10.2019 - 13:03

У середу відбувся 2 тур відкритого чемпіонату Ужгорода із футболу серед ветеранів 40+.

IMG_5259

На поле вийшли команди ФК «Друга юність» на чолі з Андрієм Стрижаком і збірна ветеранів Головного управління Національної поліції у Закарпатській області (ФК ГУНП), яку очолили Йосип Машкаринець та Іван Гецко. Якщо для підопічних Мирослава Бабяка («Друга юність») це вже був другий поєдинок чемпіонату, то для ветеранів футболу нацполіції – дебют на такому рівні. Зрозуміло, що такий стан речей не міг не накласти відбиток на хід матчу – це принаймні було помітно у першому таймі, де перевага «Другої юності» була відчутною.

Із першої хвилини гри підопічні Мирослава Бабяка притисли суперника до воріт. За рахунок швидкісних дій Миколи Харевича, Олександра Троніщака, Мирослава Бундаша, Степана Перевузника, Мирослава Гали, Михайла Новака моменти біля воріт Юрія Кашки виникали доволі часто, але ударам бракувало точності. Та все ж на 10 хв. після помилки в захисті ветеранів нацполіції Олександр Троніщак сильним ударом із близької відстані відкрив рахунок – 1:0. Здавалося, що гол додав сил «Другій юності», і голи посиплються, як із рогу достатку. Та не так сталося, як гадалося. Ветерани нацполіції почали грати дуже самовіддано. Відмінно на останньому рубежі діяв Юрій Кашка, який кілька разів виручив свою команду. Відчувши впевненість, гості провели кілька непоганих атак. Дії гравців нацполіції стали більш чіткими й логічними. Складалося враження, що гра ось-ось підрівняється. Саме тоді другий гол влетів у сітку воріт гостей. На 33 хв. потужний удар Миколи Харевича з-за меж штрафного майданчика дозволив м’ячу «зняти павутиння» з рогу воріт. Такі голи прикрашають будь-який поєдинок.

У перерві тренери ФК ГУНП внесли корективи у гру, і в другому таймі команда виглядала значно краще: у діях гравців з’явилася впевненість. Помітними на полі були Іван Гецко, Дмитро Іваниш, Олександр Ковальчук, Василь Шемет, Йосип Машкаринець, Микола Шахайда. Гра стала цікавою і значно напруженішою. На 43 хв. дуже хорошу нагоду змарнували гравці нацполіції, пославши м’яч із кількох метрів вище воріт. На 49 хв. швидка атака «Другої юності» завершилася порушенням правил у штрафному майданчику, і Ростислав Молнар показав на 11-метрову позначку. Право виконати «вирок» було надано найдосвідченішому гравцю чемпіонату Андрію Стрижаку, але Юрій Кашка зіграв просто відмінно, зумівши парирувати м’яч із кута воріт. І тут спрацювало правило «не забиваєш ти – забивають тобі». Хороша атака ФК ГУНП завершилася точним ударом Олександра Ковальчука. 2:1. Видно, гол трішки заспокоїв гравців команди нацполіції, і вони проґавили рейд Мирослава Бундаша, який на 55 хв. провів третій м’яч у ворота суперників. Крапку голам у грі поклав Микола Харевич на 61 хв., встановивши остаточний результат – 4:1. В останні хвилини гри нагоди були в обох команд, але рахунок не змінився.

Кращими на полі були Мирослав Бундаш, Микола Харевич, Олександр Троніщак, Мирослав Гала, Михайло Новак у складі «Другої юності» та Юрій Кашка, Іван Гецко, Йосип Машкаринець, Дмитро Іваниш, Олександр Ковальчук – у ФК ГУНП.

Що ж, гравці-ветерани нацполіції згадали молодість, але до «юності» (другої) не дотягли.

У п’ятницю відбудеться друга гра 2 туру. Зустрінуться команди ФК «Ужгород-Радванка» та ФК «Медея».

Чекаємо вболівальників на штучному полі стадіону «Авангард» о 19.00.