Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 21 тур: огляд матчів

13.10.2019 - 12:30

Із невиїздом, нічиєю й знову інцидентом….

DSC_3172-копия

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Гірник» (Рокосово) – +:- (юнаки – 0:1)

Гості не приїхали на матч, тож їм зарахують поразку. А ось юнаки «Гірника» прибули до Ясіня вдев’ятьох показали характер і мінімально перемогли.

ФК «Іза» – ФК «Вишково» – 1:0 (0:2)

Голи: Юрій Дума, 75.

Попередження: Михайло Сарай, 16 Михайло Симулик, 38; Юрій Красняник, 77; Вячеслав Сарай, 88 – Віктор Парада, 53; Михайло Попович, 82.

Вилучення: Михайло Сарай, 84 (друге попередження).

Перший тайм був за «Вишковом». М’яч навіть тричі розписався на бокових стійках. У другому таймі до пропущеного гола суперники діяли нарівні, але потім ізяни переграли гостей. Після закінчення матчу, як свідчить запис у протоколі матчу, тренер команди ФК «Вишково» Адальберт Борбель нецензурно висловлювався на адресу арбітра, а також у кімнаті для суддів висловлювався нецензурно, ображав арбітра та вів себе загалом некоректно.

ФК «Терново» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – матч відбудеться сьогодні

ФК «Копаня» – СК «Тячів» – 1:4 (0:5)

Голи: Михайло Свищо, 66 – Іван Попович, 2, 30; Іван Левко, 32; Михайло Фіцай, 39.

Попередження: Ерік Івашко, 26 – Павло Оржеховський, 56.

Гості достроково оформили чемпіонський титул, на одному диханні вигравши в непростого суперника. Багато в чому посприяв швидкий гол. І до перерви лідер вів 4:0. У другому таймі копанці намагалися виправити становище, а їхній суперник діяв відповідно до рахунку.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Вонігово» – 3:3 (2:1)

Голи: Іван Поп, +38, +81; Іван Думнич, 47Іван Носа, 36; Іван Максимчук, 42; Іван Бегаль, 77.

Попередження: Юрій Йовдій, 87; Михайло Мокан, 90 – Юрій Росоха, 37; Дмитро Бережник, 71; Іван Бегаль, 71.

Рівна гра, у якій ініціатива переходила то до однієї команди, то до іншої. До перерви краще реалізовували моменти гості, а в другому таймі більше щастило господарям. У підсумку – результативна нічия.

ФК «Хуст» – вихідний

Сьогодні – завершення туру. Поки незначну перевагу мають господарі.

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 21 тур: огляд матчів”