ВІДЕО. ФОТО. «Медеї» явно не вистачає зібраності

15.10.2019 - 12:09

У п’ятницю, 11 жовтня, матчем ФК «Ужгород-Радванка» – ФК «Медея» завершився 2 тур відкритого чемпіонату Ужгорода з футболу серед ветеранів 40+.

IMG_5476

Матчі справді проходять дуже цікаво й напружено. У складі кожної команди є достатньо висококласних футболістів, які з м’ячем на «ти» і є лідерами своїх команд на полі.

Дуже приємно, що на ігри ветеранів потягнулися вболівальники, що свідчить про зростаючу цікавість до поєдинків.

Матч розпочався атаками футболістів «Ужгород-Радванка». Дуже активними були Олександр Трашевський, Тарас Задорожний, Іван Дуран. На вістрі атаки гостро діяв Юрій Мандич. Пристойно у центрі захисту виступали Василь Гомонай та Іван Кузьма. Саме ці гравці формували малюнок гри. У «Медеї» – хороший підбір гравців: Ярослав і Віктор Зубаничі, Михайло Чаварга, Олексій Малий, Іван Криса, Григорій Айрапетов, а ось командна гра бажає бути кращою. Гравцям явно не вистачає зібраності й морально-вольових якостей. У перші 15 хв. кілька разів надійно зіграв Айрапетов. А ось на 18 хв. він виручити свою команду не зміг. Потужний удар Трашевського – і м’яч, мов по ниточці, влетів у лівий нижній від голкіпера кут воріт. Гол явно додав сил ужгородцям.

У перерві Василь Зубанич та Іван Ковач зуміли знайти відповідні слова, і ми побачили на полі зовсім іншу «Медею». Темп гри значно зріс. Команди відповідали атакою на атаку. Гострі моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт, але захист і голкіпери діяли надійно. На 44 хв. Ярослав Зубанич «обрізався» в центрі поля, послідувала блискавична атака господарів, і Задорожний забив другий гол у ворота «Медеї» – 2:0. Не встигли, як слід, ужгородці порадіти забитому голу, як самим довелося розпочинати з центру поля. 46 хв. – хороша атака правим флангом, слідує пас на Віктора Зубанича, який із лінії воріт подає м’яч у штрафний майданчик. Ярослав Зубанич відмінного грає головою, зменшуючи відставання в рахунку. На 49 хв. ледь другий м’яч не влетів у сітку воріт «Ужгород-Радванка». Після флангової передачі, голкіпер невдало зіграв на виході, послідував удар, і Іван Кузьма виніс м’яч із лінії воріт. На 51 хв. Тараса Задорожного хорошим пасом вивели на ворота «Медеї», і форвард ужгородців не залишив жодного шансу гостям – 3:1. Через 3 хв. Михайло Чаварга побачив, що голкіпер ужгородців Валерій Скоблей вийшов із воріт трохи вперед. Він крученим ударом з далекої відстані закинув м’яч за «комір» воротарю, і рахунок став 3:2. Останні 16 хв. гри були дуже напруженими: «Медея» йшла вперед великими силами, але ні захист, ні голкіпер їх візаві помилки не припускалися.

Після двох турів без втрат ідуть ФК «Друга юність» та ФК «Ужгород-Радванка». Не знає радості перемог ще ФК «Медея» та ФК ГУНП.

16 жовтня зустрінуться ФК «Медея» та ФК ГУНП, а 17 жовтня – ФК «Друга юність» та ФК «Ужгород-Радванка».

Матчі відбудуться на штучному полі стадіону «Авангард». Початок матчів – 19:00.

Щиро запрошуємо вболівальників на перегляд поєдинків.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ

 

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.