Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 22 тур: огляд матчів

20.10.2019 - 22:25

Усе – «по-мирному».

74465359_2720491278000975_875191112313077760_o

ФК «Сільце» – ФК «Заріччя» – 2:2 (юнаки +:-)

Голи: Андрій Фурман, 21; Артем Слободін, 61 – Василь Кинів, 20; Юрій Брич, 45+2.

Попередження: Сергій Білан, 5; Андрій Фурман, 65; Ігор Чернік, 90+1– Юрій Булеза, 5; Микола Цимбал, 39; Михайло Греба, 58.

Вилучення: Артем Бицюк, 25 – Юрій Сокач, 25; Василь Шерегій, 25 (усі – за агресивну поведінку).

Сусідське й водночас іршавське дербі виправдало своє сподівання. Притому вийшло надміру емоційним: арбітр зустрічі показав 9 карток, із них 3 – червоні. Команди продемонстрували результативний футбол, не бажаючи поступатися. Отож після фінального свистка – 2:2. Навіть з урахуванням того, що гості із середини першого тайму мали на одного гравця менше.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 1:0 (4:1)

Голи: Ігор Сугоняк, 86.

Попередження: Василь Микульця, 64 – Мирослав Човбан, 58.

Команди насамперед уважно відіграли в захисті. Господарі, звісно, прагнули в рідних стінах узяти три очки. Та «Ф.Медвідя» чинив гідний опір і був близьким до нічиєї, та все ж «Сокіл» наприкінці зустрічі забив переможний гол.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Н.Коропець» (Н. Коропець) – 1:2 (1:1)

Голи: Микола Цвік, 53 – Михайло Добош, 62; Валентин Смагін, 75.

Попередження: Василь Маринець, 77 («Н.Коропець»).

У принциповому мукачівському дербі основні події розгорнулися в другому таймі. До перерви вболівальники голів не побачили. А в другому таймі краща реалізація була в гостей. Попри поразку ракошинці фінішували другими.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Бобовище» – 1:1 (5:1)

Голи: В’ячеслав Крюков, 32 – Дмитро Вінтонюк, 70.

Попередження: Іван Боднар, 19; Іван Фулей, 62 (обидва з «Боржави»).

Команди серйозно протистояли одна одній, не бажаючи поступатися. Забивши в одному з таймів гол, зрештою, зіграли внічию.

ФК «Боржавське» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 2:2 (2:2)

Голи: Василь Кормош, 47, 54 – Дмитро Костолей, 5; Михайло Лаба, 80.

Попередження: Іван Симкович, 76 – Максим Климпуш, 16; Михайло Лаба, 50; Іван Зизич, 62.

Команди зіграли у відкритий футбол. Гості забили швидкий м’яч, проте на початку другого тайму господарі зуміли переламати хід поєдинку. І все ж завершальне слово було за невицьким колективом.

ФК «Колос» (Іванівці) – вільний від ігор

Результативність туру – 2,8. Він видався доволі «мирним» – три нічиї та по одій перемозі / поразці в господарів / гостей. Три мукачівські команди вже достроково сфомували призову трійку. До них долучилися земляки з «Н.Коропця». «Сокіл», перемігши, зберіг місце в першій п’ятірці.