ВІДЕО. ФОТО. «Минай» здобув історичну кубкову перемогу

30.10.2019 - 18:18

Команда з Ужгородщини в 1/8 фіналу здолала прем’єрлігівський ФК «Львів» і вперше виступатиме в чвертьфіналі!

IMG_7843

Як і очікувалося, матч видався складним. Адже «Минаю» довелося грати з представником прем’єр-ліги. До перерви краще атакували гості. Вони мали кілька реальних нагод відзначитися. Зокрема, ворота господарів турбували Вітор Пернамбуко й Фернандо Мартан. Але бразильцям не вистачило точності й холоднокровності.

У закарпатців найреальніша нагода була в Антона Кічи. На 36 хв. він за неймовірною траєкторією відправив м’яч майстерним ударом у ворота суперника, та все ж шкіряного зупинила бокова стійка.

Одразу після перерви гості заробили вилучення. Притому два. Та якщо відсутність тренера Егіше Мелікяна в технічній зоні не була фатальною, то на одного польового гравця менше – доволі відчутно. І хоч львів’яни й у меншості не забували по атаки (особливо виділявся Ярослав Богунов), проте поступово минайці перехопили ініціативу й дедалі настирливіше атакували. В останні 15 хвилин це вилилося в два голи.

Спочатку виникла комбінація після подачі «стандарту», яку завершив Олег Допілка. А пізніше в центрі штрафної площі в черговій атаці своєї команди розібрався Роберт Гегедош – 2:0. І хоч у меншості незадовго до фінального свистка львів’яни могли забити (виручив голкіпер господарів Артем Кулініч), та «Минай» уже перемогу міцно тримав у своїх руках. Вона виявилася історичною, адже закарпатська команда навесні гратиме в чвертьфіналі Кубка України!..

ФК «Минай» – ФК «Львів» – 2:0 (0:0)

Минай, стадіон «Минай». 30 жовтня. Сонячно-хмарно. 10 градусів тепла.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ).

Голи: Олег Допілка, 77; Роберт Гегедош, 83.

Попередження: Василь Пиняшко, 68 – Руслан Зубков, 25; Луїс Альваро, 31; Сергій Борзенко, 38; Ігор Гончар, 45+1; Антон Братков, 77.

Вилучення: Руслан Зубков, 49 (друге попередження); Егіше Мелікян (тренер), 49.

ФК «Минай»: Артем Кулінич, Олег Допілка, Антоніо Сантос (Михайло Кополовець, 76), Петро Стасюк, Максим Жичиков, Ігор Вагін (Олег Маїк, 60), Анатолій Нурієв, Максим Гавриленко, Олександр Глагола, Роберт Гегедош, Антон Кіча (Василь Пиняшко, 61).

В. о. тренера: Василь Кобін.

«Львов»: Олександр Бандура, Ігор Гончар, Антон Братков, Сергій Борзенко, Руслан Зубков, Луїс Альваро, Фернандо Мартан (Станіслав Демків, 89), Абнер Ренан (Феліпе Пахтманн, 73), Рожеріо Шина, Ярослав Богунов (Велвес Байяно, 85), Вітор Пернамбуко.