Футбольна Іршавщина: святкує ФК «Кушниця»!

02.11.2019 - 10:37

Визначилися тріумфатори районного чемпіонату.

20-1024x768

Якщо юнацький склад ФК «Кушниця» став переможцем юнацької першості Іршавського району з футболу ще 6 жовтня, то дорослі названого клубу повинні був зіграти «золотий матч» проти ФК «Гребля» 27 жовтня на центральній арені Іршавської ОТГ – стадіоні «Авангард».

Фінальний поєдинок відбувся в коректному суперництві з майже тисячною глядацькою аудиторією! Зусиллями Едуарда Понзеля «Кушниці» вдалося забити на початку та в кінці першого тайму. Після перерви з 11-метрової познаки відзначився Іван Мішко.

Хочеться віддати належне гравцям ФК «Гребля». Вони, незважаючи на рахунок поєдинку, показали справжній характер на футбольному полі. І Юрій Чіка зумів упродовж хвилини сквитати два м’ячі! Але на більше греблянських гравців не вистачило. Зрештою, і часу було обмаль…

Отже, уперше за роки Незалежності та втретє у своїй історії («Авангард» Кушниця, 1960 рік; «Автомобіліст» Кушниця, 1980 р.) чемпіоном став ФК «Кушниця»! Так само вперше другу сходинку у своїй новітній історії посів футбольний колектив із Греблі, а почесне третє місце – дубрівська «Дружба». До речі, команду останньої буде нагороджено в неділю в самій Дубрівці перед матчем Ліги чемпіонів Закарпаття «Карпати» (В.Коропець) – «Дружба». Крім того, у суботу в приміщенні великого залу райдержадміністрації відзначать юнацькі склади Кушниці (1 місце), «Шахтаря» (Ільниця, 2 місце) та ФК «Білки» (3 місце).

Ну а дорослих тріумфаторів «золотого матчу» ушанували одразу після завершення поєдинку на стадіоні. Кубки, медалі, грамоти вручили голова районної ради Віктор Симканинець, депутат районної ради й спонсор чемпіонату району Петро Станко, завідувач сектором молоді і спорту Іршавської РДА Андрій Данканич та автор цих рядків. Вітаємо переможців!

Василь ПОПОВИЧ,
голова Федерації футболу Іршавського району

17-1024x768

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.