ВІДЕО. Чемпіонат серед ветеранів Ужгорода – на фінішній прямій

06.11.2019 - 18:52

Добігає до завершення чемпіонат обласного центру з футболу серед ветеранів 40+.

IMG_5502

В останні дні відбулися два ключові поєдинки, які суттєво вплинули на розподіл місць у турнірній таблиці. Поєдинок команд ФК «Друга юність» – ФК «Ужгород-Радванка» став окрасою чемпіонату. Сильні команди, вдалий підбір гравців, хороші умови, велике бажання футболістів реалізувати власні можливості, довести собі й супернику, що вони потрібні футболу, зробили свою справу. Матч вдався на славу: високі швидкості всі 70 хв. гри, дуже хороша технічна підготовка, велика самовіддача зробили поєдинок видовищним. Важко було повірити, що на полі грають ветерани. Перемога – за ветеранами ФК «Ужгород-Радванка» – 3:1. Які чинники призвели до перемоги? Це грамотна тактична побудова гри, індивідуальна майстерність окремих гравців та відмінна командна гра. ФК «Друга юність» нічого не могла протиставити цим компонентам футболу. Гравці ніби все робили правильно, але суперник своєю грою змусив їх збиватися на індивідуальну гру, гальмуючи швидкості неподалік штрафного майданчика. Маючи дуже хороший підбір гравців, ФК «Друга юність» нічим не здивувала суперника. На останньому рубежі дуже надійно діяв Віталій Гринишин, захист цементували Володимир Попадинець та Юрій Бучок. Великий об’єм роботи в опорній зоні виконав Іван Дуран. Просто відмінно у центрі поля зіграв Володимир Слюсар, який не тільки вміло коригував діями своїх партнерів, але й часто брав ініціативу на себе, загрожуючи воротам суперників. На високих швидкостях «розривали» захист ФК «Друга юність» Тарас Задорожний, Володимир Ньорба та Олександр Трашевський. Саме ці гравці заслужили на похвалу.

На жаль, Роман Плиска, Василь Стецо, Олег Яворів, Руслан Білошицький, Олександр Троніщак, Іван Цибик, Мирослав Гала – добре відомі гравці – так і не знайшли ключі протидії грамотній побудові гри візаві. Свою перевагу ФК «Ужгород-Радванка» втілив у три голи, які на свій рахунок записали Олександр Трашевський, Володимир Ньорба та Тарас Задорожний. У ФК «Друга юність» відзначився Сергій Медвідь. Ця перемога дозволила ФК «Ужгород-Радванка» стати одноосібним лідером за два тури до завершення.

222

Не менш цікавим був матч ФК «Медея» – ФК «Друга юність». Правда, таких високих швидкостей, як у протистоянні ФК «Ужгород-Радванка» – ФК «Друга юність» ми не побачили. До цього поєдинку ще навіть «Медея» мала шанси піднятися на вершину підсумкової турнірної таблиці чемпіонату. Та не склалося. І в цьому винна сама «Медея». Півтора тайму гра була рівною, і хоч «Медея» створила 4-5 стовідсоткових моментів, але ні Василь Зубанич, ні Томаш Мітуля, ні Юрій Гречин, ні Іван Криса за підтримки Тараса Тулайдана, Ярослава Гумена, Михайла Чаварги та Івана Качура реалізувати їх не змогли. Мабуть, це був не їхній день. А ось ФК «Друга юність» зумів зробити висновки від попередньої поразки, і свої моменти реалізував дуже грамотно. У першому таймі відзначилися Микола Харевич та Іван Цибик. Після третього гола, який на 51 хв. з пенальті провів Руслан Білошицький, «Медея» практично припинила активні дії – просто догравала матч. Остаточний рахунок гри – 4:0. Заключний гол на свій рахунок на 61 хв. записав Вадим Мердєєв.

У переможців слід відзначити Олександра Когутича, Василя Стеця, Романа Плиску, Сергія Місяйла, півзахисників Олександра Грабаря, Андрія Афанасьєва, Андрія Герца та нападників Руслана Білошицького, Івана Цибика, Сергія Медвідя. Ця перемога зберегла шанси для ФК «Друга юність» продовжити боротьбу за чемпіонське звання.

Скоріше за все, доля чемпіонського звання вирішиться у заключному матчі ФК «Друга юність» – ФК «Ужгород-Радванка», хоча може пригальмувати лідера і ФК «Медея», чий поєдинок відбудеться 11 листопада і який обіцяє бути дуже напруженим.

Матчі чемпіонату підтвердили, що молоді душею ветерани скучили за великим футболом. Навіть великий дощ, який лив, мов із відра, впродовж усієї гри в понеділок, не завадив грі. Штучний газон дав можливість футболістам у повному обсязі реалізувати свої кращі якості. Про такі можливості й умови старше покоління могло тільки мріяти.

7 листопада зустрінуться ФК ГУНП – ФК «Друга юність»,

11 листопада – ФК «Медея» – «Ужгород-Радванка».

Матчі відбудуться на штучному полі стадіону «Авангард». Початок о 19.00.

Щиро запрошуємо вболівальників на перегляд поєдинків.

Команди

І В Н П РМ О
1. ФК «Ужгород-Радванка» 4 4 0 0 14-6 12
2. ФК «Друга юність» 4 3 0 1 11-4 9
3. ФК «Медея» 4 1 0 3 11-11 3
4. ФК ГУНП 4 0 0 4 6-21 0

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ,
Відео Андрій ДОБОШ


***

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.