Чемпіонат Закарпаття серед ветеранів 40+: першим фіналістом стали виноградівці

06.11.2019 - 20:27

У непростому протистоянні в серії пенальті «Севлюш» здолав мукачівців.

DSC_6718-копия

«Карпати» (Мукачево) – «Севлюш» (Виноградів) – 2:4 (1:1, за пенальті 1:3)

Голи: Мирослав Бундаш, 10 – Степан Гевді, 25+.

Післяматчеві пенальті: Олександр Когутич (-), Мирослав Бундаш (-), Віктор гей (-), Василь Варга (+) – Степан Гевді (+), Сергій Чейпеш (+), Максим Козирьов (+).

Як повідомив голова комітету ветеранів ФФЗ Василь Козик, матч видався цікавим і напруженим. Спочатку рахунок відкрили мукачівці. У їх складі виділялися воротар Михайло Янкович, який у кількох епізодах урятував команду, Василь Маринець, Василь Варга, Мирослав Бундаш. Саме останній на 10 хв. вийшов сам на сам із голкіпером суперника й відкрив рахунок. Однак «Карпати» в недозволений спосіб на 25 хв. зупинили В’ячеслава Бобіту, який рвався до воріт мукачівців. У підсумку Степан Гевді реалізував пенальті. Добру гру показали також Сергій Чейпеш, Максим Козирьов. Та надалі спроби команд вийти вперед не увінчалися успіхом. Отож серія стандартних ударів.

Виноградівці свої «постріли» реалізували, а в їх суперника Мирослав Бундаш схибив, а удари Олександра Когутича й Віктора Гея парирував Віталій Гринишин. Отож «Севлюш» у фіналі. Переможець названої пари зіграє з «Ветераном» із Тячева або з «Ветераном» із Ужгородського району, які зійдуться в очному поєдинку завтра.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.