ВІДЕО. Усе вирішить останній матч

14.11.2019 - 13:20

У понеділок та вівторок відбулися матчі п’ятого туру відкритого чемпіонату Ужгорода із футболу серед ветеранів 40+.

IMG_5175

Уперше в чемпіонаті зафіксовано нічийний результат. Зберегли свої ворота недоторканними команди ФК «Медея» та ФК «Ужгород-Радванка». Цей понеділковий матч, не зважаючи на нулі на табло, став справді окрасою чемпіонату. Учасники поєдинку не просто вирішили пограти футбол: кожен із них відкинув власні амбіції й повністю віддав себе командній боротьбі. Ігрова дисципліна просто зашкалювала. Тренерам вдалося налаштувати футболістів на гру. Були високі швидкості, боротьба на кожному метрі поля, налагоджені підстраховка і взаємовиручка. Такі матчі не можуть нікого залишити байдужим на віть за межами ігрового майданчика.

Початок матчу був за підопічними Юрія Бучка. Все-таки за рахунок індивідуальних дій окремих гравців ФК «Ужгород-Радванка» дивився краще. За перші 15 хв. хороші нагоди відзначитися були у Слюсара і Задорожного, але не склалося. Потім підопічні Івана Ковача більш щільно прикрили лідерів суперника, гра підрівнялася і проходила в більшості в центрі поля. А кінцівка тайму була вже за ФК «Медея». Дошкуляли захисту швидкі нападники «Медеї» Жолт Батка, Сілард Феєш, Іван Криса. На 34 хв. здійснив вихід по центру Батка, Гринишин (на думку арбітра) зупинив того недозволеним прийомом, але Тарас Тулайдан не зумів переграти Віталія Гринишина.

На перерву команди пішли з нулями на табло.

Другий тайм видався ще напруженішим. Захист обох команд діяв дуже надійно. Про це свідчить той факт, що за весь другу 35-хвилинку біля воріт суперників виникли всього три небезпечні моменти. Спочатку з хорошої позиції не вцілив у площину воріт Володимир Ньорба. На 47 хв. вихід на ворота змарнував Тарас Тулайдан, а потім був хороший момент у Тараса Задорожного, але не склалося. У підсумку нічия – 0:0.

У вівторок гра проходила більш спокійно. Збірна ветеранів Головного управління Національної поліції у Закарпатській області (ФК ГУНП) зустрічалася з ФК «Друга юність».

По ходу чемпіонату кожна команда значно додала у грі, але особливо це стало помітно у ФК ГУНП. На даний час це вже цілком боєздатна команда, яка зміцніла фізично, технічно й тактично.

За перші 10 хв. гри ФК ГУНП змарнував два чисті виходи на побачення з голкіпером суперника. Далі спрацювало «золоте» правило: не забиваєш ти –забивають тобі. Відзначився Руслан Білошицький, який на 16-ій хв. послав м’яч точно у кут воріт – 1:0.

Другий тайм був багатим на голи. Хоч захисти команд діяли надійно, голкіперам роботи вистачало. Із середини другого тайму сили стали полишати господарів, і «Друга юність» тут же скористалася цим. На 40 і 45 хв. двічі відзначився Степан Перевузник. На 53 хв. Віктор Томаш один м’яч відквитав. ФК ГУНП пішов уперед великими силами. Дуже непогано діяли Іван Гецко, Роман Сенишин, Валерій Калитич, Андрій Шпонько, Віктор Томаш, Євген Калитич, але зменшити відставання в рахунку не вдалося. А в останні 10 хв. поєдинку «Друга юність» зуміла додати у швидкості й провести у ворота представників нацполіції ще три м’ячі. На 61 хв. відзначився Роман Плиска, 66 – Степан Перевузник,69 – Руслан Білошицький. У підсумку 1:6 на користь ФК «Друга юність».

Не зважаючи на великий рахунок, гра обох команд сподобалася. Вони продемонстрували хорошу технічну підготовку і, що вкрай важливо, толерантність і повагу до суперника.

Так склалося, що доля чемпіону м.Ужгород визначиться у заключному поєдинку ФК «Ужгород-Радванка» – ФК «Друга юність». Ці команди розділяє одне очко. Нічия задовільнить тільки підопічних Юрія Бучка, а ось «Друга юність» буде боротися лише за перемогу.

Про день проведення вирішального матчу буде повідомлено додатково.