«Минай» у дзеркалі статистики

05.12.2019 - 14:53

Очима авторитної Wyscout.

DSC_9985

Wyscout, яка аналізує футбольні дані, оприлюднила статистичну інформацію щодо команд першої ліги України за підсумками матчів у першій частині чемпіонату. Ось із якою статистикою запам’ятався «Минай».

Команда – третя за влучністю у ворота суперника – забила 33 голи. Притому 4 м’ячі досягли мети за допомогою дальніх ударів, 4 – у результаті контратак (один із найкращих показників у лізі), ще 4 – після розіграшу «стандартів», а 8 стали наслідком реалізації власне штрафних (усього їх було 18). «Минай» має хорошу реалізацію пенальті – 7 забитих із 8 ударів. Інші голи – реалізація класичних позиційних атак.

Цікаво, що команда забиває практично однаково в обох таймах – 16 голів у першій і 17 – у другій «сорокап’ятихвилинках».

Найчастіше минайці забивали з 1 по 15 хвилину (8 голів) та із 46 по 60 хв. (7 голів).

У середньому закарпатська команда завдавала майже 13 ударів, так само в середньому приблизно з 19–20 метрів.

«Минай» пропустив 21 гол: 5 – після розіграшу «стандартів» (найвищий показник у лізі), по 3 – із пенальті й дальніх ударів, 1 – із контратаки. Решта – із позиційних атак.

Пропускаємо так само однаково в обох таймах, як і забиваємо: 10 голів у першому, 11 – у другому. Найчастіше (по 6 голів) влітає у ворота команди з Ужгородщини із 16 до 30 хвилини та з 76 до 90 хв.

Середні показники володіння м’ячем і його тримання – відповідно 50,8% й 13,9 секунди за гру.

Стосовно відборів та підборів, то найкраще це виходить на своїй третині поля (49%) та в центрі (39%), гірше – на чужій половині поля (12%).

У середньому минайці здійснюють 41,7 перехоплень у грі й блокують щонайменше 15% ударів суперника за матч.

Серед передач переважають поперечні (87%), паси вперед (74%). Середня їх довжина – майже 21 метр.

Точність навісів за гру в «Минаю» – близько 14 відсотків. Натомість найкращий показник у лізі за обведенням у грі – 29,8 за матч.

Так само підопічні Василя Кобіна кращі за відборами – 44 відсотки за зустріч (у «повітрі» – 42).

Щодо покарань, то наша команда не має жодного вилучення, водночас заробила 42 «гірчичники» і в середньому – 13 фолів за поєдинок.

Відзначилися гравці «Минаю» в хорошому сенсі індивідуально. Так, кращий бомбардир команди Анатолій Нурієв уходить до трійки футболістів з найбільшою кількістю ударів у ворота суперників – понад 3 за гру. Загалом наш голеодор за 19 матчів здійснив 54 удари, як і Ніка Січинава з «Інгульця». А Роберт Гегедош за цими показниками в десятці – майже 4 удари за матч та 45 «пострілів» за 19 турів.

Крім цього, Р.Гегедош та А.Нурієв у першій десятці футболістів першої ліги за внеском в атаку. Зокрема, Роберт четвертий за кількістю торкань м’яча у штрафній площі суперника (4,6 за гру), а Анатолій має найкращий показник із реалізації пенальті – 7 із 7 та є п’ятим за реалізацією штрафних – 30%.

Ще Олег Маїк – другий за виграними «повітряними» єдиноборствами за гру – 13,2 відсотка, а Олександр Маткобожик – у десятці за перехопленнями м’яча – у середньому 6,6% за поєдинок.

Підготував Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.