Рішення Виконкому УЄФА: VAR у матчах плей-офф відбору до ЄВРО-2020 та групи в Лізі чемпіонів серед жінок

05.12.2019 - 14:58

На засіданні Виконавчого комітету УЄФА у швейцарському Ньйоні було прийнято низку важливих рішень. Зміни стосувалися як змагань серед національних збірних, так і клубних турнірів.

конгрес-уєфа-2018-6-min

Розширення застосування системи VAR

Офіційний сайт УЄФА повідомляє, що виконавчий комітет прийняв рішення про використання системи VAR у березневих стикових матчах кваліфікації Євро-2020 і в європейській кваліфікації чемпіонату світу-2022, що має бути схвалено ФІФА.

Формат стикових матчів кваліфікації ЧС-2022

Відбірний цикл визначить 13 європейських збірних, які зіграють у вирішальній стадії ЧС-2022. Відповідно до нової системи, яка повинна бути схвалена ФІФА, до фінального турніру вийдуть 10 переможців груп європейської кваліфікації та три команди за підсумками стикових матчів.

В останніх зіграють 10 володарів других місць у групах за підсумками європейської кваліфікації та дві кращі команди згідно з рейтингом Ліги націй УЄФА-2020/2021 без урахування тих, хто пробився на чемпіонат світу безпосередньо або потрапив до стикових матчів на правах володаря другого місця у своїй групі.

Ліга чемпіонів УЄФА серед жінок

УЄФА змінить формат жіночої Ліги чемпіонів УЄФА задля підвищення конкурентоспроможності жіночого клубного футболу. Із сезону-2021/2022 клуби в перших двох раундах будуть поділені на учасників Шляху чемпіонів (для чемпіонів національних асоціацій) і учасників Шляху представників ліг. У рамках кваліфікації команди будуть боротися за вихід до групового етапу, де зіграють 16 клубів. На цій стадії, яка з’явиться в турнірі вперше, будуть чотири групи по чотири команди, які зіграють між собою вдома й у гостях. По два найсильніші клуби кожного квартету вийдуть до 1/4 фіналу.

Жеребкування Ліги націй УЄФА

Була схвалена процедура жеребкування групового етапу Ліги націй УЄФА-2020/2021 з урахуванням нового формату, який було затверджено у вересні 2019 року на зустрічі Виконкому УЄФА в Любляні. Жеребкування відбудеться 3 березня 2020 року в Амстердамі й почнеться о 19.00 за київським часом.

Розклад матчів Євро-2021 серед жінок

Виконком УЄФА затвердив розклад фінальної стадії чемпіонату Європи серед жіночих збірних. Турнір пройде з 7 липня по 1 серпня 2021 року в Англії, а фінал відбудеться на лондонському «Уемблі».

Зазначимо, що наступне засідання Виконавчого комітету УЄФА відбудеться 2 березня 2020 року в Амстердамі.

УАФ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.