Вітаємо із Всесвітнім днем футболу!

10.12.2019 - 11:32

Щорічно, 10 грудня, відзначається Всесвітній день футболу. Федерація футболу Закарпаття щиро вітає усіх тих, для кого «гра мільйонів» не просто порожній звук, а справжня релігія.

orig_144966739029533-546x425

Від моменту своєї появи такий вид спорту, як футбол, швидко набув популярності у цілому світі. Коли ще ненароджене немовля буцається ніжками у животі матері, часто кажуть, що майбутній футболіст на білий світ рветься. Для багатьох діток першою іграшкою стає футбольний м’яч, а дехто цю «іграшку» проносить з собою крізь усе життя. Саме тому не дивно, що у світі відзначають цілий день присвячений відповідному спорту.

Бажаємо невичерпної любові до футболу усім причетним до цієї гри. Нехай витончена гра щоразу дарує виключно найкращі враження та змушує висловлювати щирі захоплення. Футболістам – успіху, тренерам – мудрості, функціонерам – наснаги. Разом підтримуймо український футбол.

Завершимо цитатою відомого коментатора: «Любіть футбол та тримайтеся позитивної хвилі!».

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.