Асоціація арбітрів Федерації футболу міста Мукачева підбила підсумки 2019 року

02.01.2020 - 13:45

На передсвятковій зустрічі відзначили кращих арбітрів.

изображение_viber_2019-12-31_14-54-26

Спочатку перед присутніми виступив заступник голови ФФЗ і голова Федерації футболу міста Мукачева Віктор Наскалов. Присутніх вітали й голова комітету ФФЗ Василь Козик та арбітр ФІФА Ярослав Козик.

Віктор Борисович подякував арбітрам за хорошу роботу та вручив подяки й цінні подарунки трьом кращим суддям, яких визначив відповідний комітет міської федерації: Мирославу Галі, Іванові Грубінці, який обслуговував матчі аматорських команд і ДЮФЛ України, та Віталій Лофинець.

Кращих асистентів арбітра – асистента арбітра першої ліги Сергія Наскалова, Мар’яну Сухан, яка обслуговувала поєдинки аматорських команд і ДЮФЛ України, та Юрія Бабенка нагородив В. Козик.

Цінні подарунки отримали також ветерани суддівського комітету Микола Мондик, Іван Мазур та Олексадр Абель.

Своєю чергою, Я. Козик вручив цінні подарунки молодим арбітрам: Олександру Красілову та Я. Козику-молодшому.

А Я. Козика-старшого, який провів 100 матчів у прем’єр-лізі, обслуговував ігри молодіжних збірних, молодіжних складів команд Ліги Європи та двобої Кубка України, відзначив В. Наскалов.

М. Гала, І. Грубінка та Ю. Бабенко подякували суддівському комітету та міській федерації за роботу. Сподіваємося, вона буде теж плідною в 2020 році.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.