ФОТО. Василь Качур продовжить очолювати Дитячо-юнацьку футбольну лігу Закарпаття

11.01.2020 - 12:33

В Ужгороді відбулася звітно-виборча конференція ДЮФЛЗ.

DSC_2865

Зібрання відбулося конструктивно й без скандалів. Василь Ласлович як діючий голова розпочав захід. І зазначив, що минуло 4 роки від часу реєстрації ГС «Дитячо-юнацька футбольна ліга Закарпаття» відповідно до чинного законодавства. Отож настав час нових виборів.

З’ясувавши питання кворуму (прибули 18 делегатів із 22) та поінформувавши, що в ДЮФЛЗ є 12 постійно діючих членів і надійшла заява про вступ від ще одного, а також обравши президію, мандатну, лічильну комісії та склад секретаріату, присутні перейшли безпосереднього до порядку денного. Затвердивши його без змін, прийняли до складу нових колективних членів.

Відтак присутні заслухали звіт голови. В.Качур наголосив на кількості команд, які брали участь у змаганнях (гравці 11 – 15 років), функціонуванні вищої і першої ліг, коректності реєстрації гравців, особливостях переходу чемпіонату й першості ДЮФЛЗ на систему «осінь – весна», навчанні й удосконаленні роботи тренерів, арбітражі, проблемі підставних гравців. Також доповідач подякував за співпрацю ФФЗ, управлінню молоді і спорту та департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА. Крім того, доповідач фінансово відзвітувався.

Слово взяв голова дитячо-юнацького футболу ФФЗ Олександр Чегіль, який поділився своїми думками щодо роботи ДЮФЛЗ. Було прийнято проект постанови конференції. Далі делегати одноголосно проголосували за єдину кандидатуру на посаду голови ДЮФЛЗ – В.Качура. Він, своєю чергою, подякував за довіру й зазначив, що в найближчому майбутньому працювати буде непросто у зв’язку з ліквідацією державних спортивних шкіл та змінами територіального устрою в державі. Утім, присутні висловили сподівання, що футбол на Закарпатті розвиватиметься й надалі. Після цього було обрано першого віце-президента (Павла Іванчова),віце-президента (Сергія Білана) та виконавчого директора ДЮФЛЗ (Йосипа Шитєва). Проголосували й за новий склад виконкому: Василя Качура, Павла Іванчова, Сергія Білана, В’ячеслава Вакуленка, Івана Білака, Миколу Мовчана, Михайла Руснака, Йосипа Шитєва та Олександра Шовша (усього 9 осіб).

Ще обрали ревізійну комісію та обговорили питання в «Різному». Зокрема, – проблему фінансування ДЮФЛЗ, оскільки управління молоді і спорту та департамент освіти і науки Закарпатської ОДА відмовили в підтримці коштами. Та знову ж: присутні зійшлися на думці, що дитячо-юнацький футбол на Закарпатті не пропаде, а кошти шукатимуть спільно. На цій позитивній ноті звітно-виборча конференція й завершила роботу.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.