«Минай» зазнав першої поразки на зборах

10.02.2020 - 14:49

Команда з Ужгородщини поступилася у Львові лідерові першої ліги «Руху».

5e414d06eb67f_dsc_7802

Важко сказати, що стало причиною поразки 0:6. Великі навантаження на тренуваннях, дорога чи гра з «Ужгородом» днем раніше. Мабуть, усе разом. Та й потенцію «Руху» не можна е брати до уваги. До того ж суперник виглядав значно свіжіше й не мав досі таких ігрових навантажень.

Вплинуло на перебіг матчу й те, що закарпатська команда вже на третій хвилині поступалася 0:2. Мала нагоди скоротити відставання в рахунку, натомість пропустила ще один гол до перерви. У другому таймі та ж ситуація: пропустили стільки ж, а забити не змогли.

З іншого боку, розгромна поразка дасть більше інформації для роздумі тренерському штабові. Отже, можна буде внести корективи в гру. До речі, 14 лютого «Минай» знову спарингуватиме з «Ужгородом». Команда Василя Кобіна поповнилася також двома гравцями – вихованцем СДЮСШОР (Ужгород) Дмитром Сартіною, котрий грав за МФК «Миколаїв», та півзахисником донецького «Олімпіка» й київського «Арсеналу» Володимиром Дороніним.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.