Футбольна Берегівщина: розпочались ігри Зимового кубку (оновлений календар)

11.02.2020 - 13:35

9 лютого стартував Зимовий кубок Берегівського району з футболу.

84983264_515742972655144_7660335800348835840_o

Усі ігри розпочалися з хвилини мовчання. Напередодні, у суботу, перестало битися серце палкого прихильника футболу, одного з керівників ФК «Артос» (Гать), колишнього голови контрольно-дисциплінарного комітету районної федерації футболу Адальберта Олександровича Брауна.

На старт вийшло вісім команд розподілених на дві групи. Ігри команд групи А проходили на стадіоні «Чопівка», що у Берегові. Іри групи В на стадіоні села Велика Бакта.

Група А

ФК «Кідьош» – ФК «Вилок» – 1:1

Після однорічної перерви ФК «Вилок» повернувся до районних змагань. Гру цих команд з нетерпінням очікували вболівальники, адже два роки назад їх остання зустріч завершилася інцидентом, тож до команд були вжиті дисциплінарні санкції.

На старті гри першими в атаку пішли футболісти з Вилока. Але їх атаки були безрезультатними. А на 10 хвилині перший удар по воротах команди з Кідьоша приніс успіх. Бейло Дерцені з гострого кута пробив у дальній верхній кут суперника. Воротар Федір Балаж виявився безсилим. У подальшому гра вирівнялася.

Друга половина поєдинку була за футболістами з Вилока і вже на 40 хвилині, завдяки влучності Еріка Блонара, рахунок зрівнявся. Надалі команди намагалися повести в рахунку, але фінальний свисток арбітра зафіксував результативну нічию – 1:1.

ФК «Інтер» (Берегово) – ФК «Вари» – 1:0

Приємно констатувати, що після кількарічної перерви до районного футболу повернулися обидві команди. Гра виявилася рівною і було б закономірно, якби вона завершилася нічиєю. Але фортуна була на стороні берегівців. На 26 хвилині гравець із ФК «Вари» зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Роман Огар реалізував одинадцятиметровий штрафний удар. Цього виявилося достатньо для перемоги.

ФК «Перехрестя» – ФК «Запсонь» – 0:2

Після вдалого чемпіонського сезону 2018 року ФК «Запсонь» припинив виступи у районних змагань. Річна перерва дала можливість керманичам футболу села вирішити проблемні питання і повернутися у районний футбол. У грі з «Перехрестям» вони домінували на футбольному полі і отримали заслужену перемогу – 2:0. На 16 хвилині відзначився Габор Гегедош, а на 43 Акош Орос поставив переможну крапку у грі.

ФК «Бакта» – ФК «Талісман» (В. Береги) – 2:1

ФК «Бакта» минулого сезону вперше в історії взяла участь у районних футбольних змаганнях. ФК «Талісман» сезон пропустив. Початок гри був за футболістами «Талісмана»: вже на 3 хвилині Гергель Горват, зробивши прохід правим флангом, відкрив рахунок, влучивши у дальній кут воріт. На цьому гості не зупинилися і мали кілька нагод подвоїти рахунок, але під завершення першої половини гри футболісти з Великих Берегів фізично втомилися. Саме це і привело до вилучення захисника Матяша Сій, який почав зривати атаки гостей з порушенням: дві жовті картки і вилучення.

З початком другої половини атаки ФК «Бакти» носили регулярний характер, але м’яч у ворота не йшов. Надійно на останньому рубежі діяв Матей Нілош. На 50 хвилині саме Матей порушив правила у власному карному майданчику після чого арбітр призначив одинадцятиметровий удар. Петро Дрозденко був влучним – 1:1. А через 11 хвилин ФК «Бакта» забила другий гол, який на свій рахунок записав Гергель Палл. До завершення гри як одні так інші мали нагоду змінити рахунок, але фінальний свисток зафіксував мінімальну перевагу футболістів Бакти.

Група В

ФК «Запсонь» – ФК «Талісман» (В. Береги)

ФК «Бакта» – ФК «Перехрестя»

Оновлений календар Зимового кубка Берегівського району 2020 року

У зв’язку з тим, що за повідомленням керівництва ФК «Гать», команда знімається з розіграшу Зимового кубка Берегівського району з футболу, вносяться зміни у календар.