ФОТО. Із третьої спроби «Ужгород» здолав «Минай»

14.02.2020 - 19:41

Підопічні Михайла Іваниці в черговому товариському дербі виграли 2:1.

DSC_4824

Це вже 13-а зустріч команд і дійсно третя за це міжсезоння. Досі ужгородці 10 разів поступалися, зокрема, в останніх двом матчах – 1:3 та 1:2. Утім, цього разу, у день святого Валентина, друголігівський колектив зумів здобути третю в історії очних протистоянь вікторію.

Зрозуміло, що минайці грали першим номером, та правильна тактична побудова дозволила колективу з обласного центру здобути вікторію. Головні події розгорнулися в другому таймі. Ужгородці забивали першими, уміло використовуючи контратакувальну гру. Спочатку Стефан Федак відмінно асистував Юрію Чонці – 1:0. Відтак ближче до кінця небезпечно діяв Адріан Пуканич. І якщо Артем Кулініч упорався з ударом, то на добиванні все ж 2:0. До фінального свистка Анатолій Нурієв зумів скоротити відставання в рахунку – 1:2. Проте часу лишалося не так багато, і ужгородці максимально уважно діяли в захисті.

Обидві команди діяли на тлі великих останнім часом фізичних навантажень. І все ж перемога повинна додати ужгородцям упевненості в діях, а друга поспіль поразка дозволить минайцям проаналізувати промахи в захисті. Надалі першолігівський колектив, як повідомляє його офіційний сайт, повинен вирушити на збір до Туреччини й зіграти там іще 4 контрольні матчі. Ужгородці продовжать готуватися за своїм планом.

Володимир Тарасюк, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.