Зимова першість Закарпаття-2020: анонс 3 та 4 турів

15.02.2020 - 09:39

Сьогодні і завтра матимемо чергові матчі.

DSC_4326

Група А

15 лютого (субота)

Середнє

МФА «Мункач» U-17 (Мукачево) – СДЮСШОР (Ужгород) – початок об 11:00

Зустрічаються лідери групи. До того ж це буде ще й мукачівсько-ужгородське дербі. За таких обставин передбачити результат матчу буде особливо важко, але тим цікавіше спостерігатиметься за його перипетіями.

ФК «Середнє» – ФК «Бобовище» – початок об 15:00

Для обох команд це останній шанс спробувати здобути одну з путівок до наступного раунду змагань. Середнянці діятимуть удома, а за бобовищанцями – досвід виступів. Команди теж мають рівні шанси на успіх. Утім, гості спроможні навіть грати першим номером.

Група В

15 лютого (субота)

ФК «Страйвер» (Ужгород) – МФА «Мункач» U-19 (Мукачево) – початок о 13:00, стадіон у Середньому

Одна з найцікавіших пар у 3 й 4 турах. Зустрічаються непросто лідери. «Страйвер» – команда, укомплектована з великої кількості досвідчених гравців. Мукачівці – юні, та системно треновані й по-спортивному амбітні. До того ж у них більше фізичних кондицій. Одне слово, обидва суперники заслуговують на похвалу й можуть досягти потрібного для себе результату.

ФК «Зірка» (Лінці) – ФК «Н.Коропець» – початок о 14:00, ужгородський стадіон «Авангард»

«Н.Коропець» поки не має очок, тому буде додатково мотивований на гру. За плечима цієї команди – досвід виступів у першій лізі. «Зірка» ж – амбітний новачок, яка зуміла переграти фактично зірковий «Страйвер». Віриться, протистояння буде принциповим.

Група В

16 лютого (неділя)

МФА «Мункач» U-19 (Мукачево) – ФК «Н. Коропець» – початок о 12:00

Важче в нонсованій грі буде «Н.Коропцю» як команді нижчій за класом. До того ж фізичні кондиції «Мункача» на цьому етапі переконливіші. А коли доводиться грати матчі два дні поспіль – це є переконливим аргументом. З іншого боку, матимемо мукачівське дербі, яке так само спроможне накласти відбиток на зустріч.

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Зірка» (Лінці) – початок о 14:00

Обидва колективи – дебютанти першості. Утім, залізничники матимуть більше сил, оскільки не проводитимуть дві гри поспіль, як їхній суперник. Отож значною мірою багато що залежатиме від того, як після суботньої гри відновиться «Зірка».

Група С

16 лютого (неділя)

ФК «Боржавське» – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 13:00

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «В. Копаня» – початок о 15:00

Фактично ці два матчі є «близнюками». Настільки, що їх навіть можна не виокремлювати. Справді: дві вищі за класом команди та незаперечні фаворити групи приймають нижчих за рангом суперників. У такому випадку багато залежатиме від того, чи «Бужора» й «Севлюш» недооцінять візаві, а відповідно «Боржавське» та «В.Копаня» наскільки зуміють сконцентруватися, щоб уважно зіграти насамперед у захисті.

Група D

15 лютого (субота)

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – початок о 13:00

Дербі аутсайдерів та команд з одного району. Ці два фактори будуть визначальними. Відповідно вагоме значення матиме психологічний настрій на гру.

ФК «Вільхівці» – ФК «Хуст» – початок о 15:00

І цей матч групи приверне увагу, адже в ньому зустрінуться лідери. Інтрига зустрічі полягає найбільше в такому: «Вільхівці» зуміють продовжити безпрограшну серію? І наскільки хустяни, зустрічаючись з однією з кращих команд вищої ліги, готові до виступу в останній?

16 лютого (неділя)

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок о 13:00

«Карпати» гратимуть на фоні «суботньої» втоми, а в міжгірців, котрі вже маю одну перемогу, є хороший шанс покращити турнірне становище. Водночас матч новачків першості обіцяє хороше протистояння, адже обидва колективи приблизно рівні за класом.

ФК «Хуст» – ФК «Діброва» (Н. Апша) – початок о 15:00

Хустяни на цьому етапі тренувань виглядають переконливіше за суперника. Водночас обидві команди проведуть суботні матчі, і буде нелегко показати свіжу гру наступного дня. Таким чином, питання відновлення актуальним буде для цієї пари.

Гра проти очевидних фаворитів і з рівними суперниками, поєдинки зі статусом «дербі» і на фоні втоми від інтенсивності матчів, – усе це стане визначальним для звітних турів. Матчів із високим градусом напруги не бракуватиме. Віриться, команди покажуть цікавий футбол.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.