ФОТО. Футбольна Берегівщина: огляд ігор 2 туру Зимового кубку

19.02.2020 - 11:11

16 лютого відбулись ігри 2 туру Зимового кубку Берегівського району з футболу. Ігри, які зібрали чимало глядачів, виявився цікавим і непередбачуваним.

86697630_2473695089561558_4090979636752678912_n

Група А

ФК «Кідьош» – ФК «Вари» – 2:0

Колектив із села Вари, сформований з місцевих футболістів, показує хорошу гру і змагається на рівних із суперниками, але втрата ігрової, а, найголовніше, командної практики, дається взнаки. У звітній грі вони боролися на рівних із суперником, проте поступилися. ФК «Кідьош» після важкої гри з Вилоком, відновився, і, не зважаючи на кадрові втрати, провів у ворота суперника два голи. На 28-й хвилині відзначився Василь Маргітич, а на 55-й Ерік Олай подвоїв рахунок.

ФК «Інтер» (Берегово) – ФК «Вилок» – 1:2

Це була гра рівних суперників. Добре укомплектовані обидва колективи поставили перед собою завдання перемогти  у турнірі. Тому гра вийшла складною та нервовою. Першими повели у рахунку футболісти з Берегова. На 20 хвилині відзначився Атілла Петраш. На 34-й Томаш Орос зрівняв рахунок. У другій половині гри м’ячем більше володіли берегівці, але наблизитись до воріт суперника не вдавалося, а дальні удари були легкою здобиччю воротаря та захисників. Здавалося, нічия, є закономірним результатом, проте футбол грають до останньої хвилини. Саме на останній хвилині гри, скориставшись непорозумінням між захисником та кіпером «Інтера», Томаш Орос приніс Вилоку перемогу 2:1.

ФК «Талісман» (В. Береги) – ФК «Запсонь» – 0:3

Ігри між цими командами завжди цікаві, напружені та непередбачувані. Тож і цієї гри всі очікували з особливою зацікавленістю. Дебют був за молодими футболістами «Талісмана». Перші атаки та удари по воротам пройшли за великобережцями. Запсонь вистояв і пішов в атаку, що і увінчалося успіхом у підсумку. До того ж у захисті «Талісмана» були помітними кадрові проблеми. За червоні картки у попередньому турі гру пропускали Матяш Сій та Дюла Пушкаш. Напад Запсоні на швидкостях легко посіяв паніку у захисті суперника і результат було зроблено протягом 13 хвилин. На 22 хвилині Ласло Картин відкрив рахунок, на 28-й Шандор Малеш його подвоїв, а на 35-й Давід Боркосі забив третій гол. У перерві гри тренер Талісману зробив ряд замін, гра вирівнялась, але змінити рахунок не вдалося.

ФК «Бакта» – ФК «Перехрестя» – 0:1

Футбол багатий на сюрпризи. Та і недооцінка суперника нікому не приносить користь. Після перемоги над «Талісманом» футболісти з Великої Бакти повірили в свої сили, адже програючи по ходу гри зуміли отримати перемогу. Відверто, у цій грі ФК «Бакта» мала повну ігрову і територіальну перевагу. Непогано комбінували, організовували швидкі атаки. Але реалізація… То стійка, то поперечина, то голкіпер ставали на заваді м’ячу влучити у ворота. А то і елементарне невезіння. І фортуна посміхнулася футболістам із Перехрестя. Маючи єдину нагоду вразити ворота суперника, вони її використали на всі 100 відсотків. На 48 хвилині Пейтер Гайдош забив єдиний гол у грі і «Перехрестя» зробило у свій актив три залікові бали.

1. ФК «Запсонь» 2 2 0 0 5-0 6
2. ФК «Бакта» 2 1 0 1 2-2 3
3. ФК «Перехрестя» 2 1 0 1 1-2 3
4. ФК «Талісман» (В. Береги) 2 0 0 2 1-5 0