Зимовий Кубок ДЮФЛУ: усі сподівання – на домашній матч

24.02.2020 - 15:09

У першому чвертьфінальному поєдинку Зимового Кубка ДЮФЛУ серед гравців U-16 мукачівці в гостях поступилися львівським «Карпатам» – 1:3.

53524927

У зустрічі, природно, домінували господарі. І вже на 5 хв. відкрили рахунок – на добиванні спрацював Андрій Столярчук. На 22-й хвилині мукачівці скористалися подачею кутового, і Василь Керечан відновив рівновагу – 1:1. Утім, надалі забивали тільки карпатівці. Ще наприкінці першого тайму з 11-метрової позначки міг поцілити Віталій Холод, та воротар МФА Руслан Усенко впорався із загрозою. Усе ж на початку другої «сорокахвилинки» львів’янин Олег Федор вивів свою команду вперед. А на 67-й хвилині, удало розігравши кутовий, господарі забили втретє. Після розіграшу кутового відзначився Богдан Слюбик.

29 лютого в Середньому повторна зустріч. Отож мукачівці мають шанс реваншуватися.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.