ФОТО. Футбольна Берегівщина: огляд ігор ІІІ туру Зимового кубку

26.02.2020 - 16:56

У неділю, 23 лютого, відбулися ігри заключного групового туру Зимового кубку Берегівського району з футболу. Цей тур визначав місця команд у групах.

87382760_338400543721275_7435136384253296640_n

Група А

ФК «Вилок» – ФК «Вари» – 0:0

Напередодні гри багато хто сумнівався що «Вари» зможуть гідно протистояти супернику. Адже, після двох ігор у них 0 очок і 0 забитих. А «Вилоку» потрібна була перемога, яка давала великі шанси на перше місце у групі. Але «Вари» не згнітилися перед суперником, і гра вийшла рівною. У другій половині гри м’ячем більше володіли «Вари», футболісти з Вилоку намагалися контратакувати. Але фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию

ФК «Інтер» (Берегово) – ФК «Кідьош» – 0:3

Виходячи на футбольне поле, обидва колективи знали, що в разі перемоги мають шанси посісти перше місце. Але стартовий склад футболістів з Берегова був не зовсім очікуваним. Із різних причин гру пропускало чимало футболістів. Це і позначилося на їх грі. Кідьош без проблем отримав впевнену перемогу.

ФК «Талісман» (В. Береги) – ФК «Перехрестя» – 3:0

Після двох поспіль поразок «Талісман» зумів вистрелити і здобути впевнену перемогу. Уже у першій половині гри, завдяки влучності Бейло Пушкаша, на 15 та 31 хвилинах, футболісти з Великих Берегів повели в рахунку 2:0.

У другій половині гри Бейло Боднар на 60 хвилині забив третій гол. У результаті перша перемога, яка дозволила команді посісти другу сходинку в турнірній таблиці.

ФК «Бакта» – ФК «Запсонь» – 1:3

Футболісти «Бакти», у разі перемоги мали можливість стати лідером у групі, але «Запсонь» була у хорошій спортивній формі, про що свідчить результат. Вони, завдяки голам Андрія Ороса на 21, 33 та 38 хвилинах, здобули впевнену перемогу. У команди з Великої Бакти на 31 хвилині відзначився Віталій Кобаль.

Команда

1. ФК «Запсонь» 3 0 0 8-1 9
2. ФК «Талісман» (В. Береги) 1 0 2 4-5 3
3. ФК «Бакта» 1 0 2 3-5 3
4. ФК «Перехрестя» 1 0 2 1-5 3

Ігри 1/4 фіналу відбудуться наступної неділі, 1 березня, на стадіоні села Велика Бакта, де гратимуть такі пари: