Зимова першість. 1/4 фіналу: огляд сьогоднішніх матчів

смт Середнє

ФК «Бобовище» – СДЮСШОР (Ужгород) – 1:0

Голи: Іван Делеган, 49.

Попередження: Річард Шольц, 30; Рональд Шольц, 40 – Богдан Колодка, 57; Сергій Хрипта, 90.

Як і очікувалося, «Бобовище» здобуло нелегку, та все ж перемогу. Обидві суперники заслуговували на повагу. Притому уважно поставилися й один до одного. Утім, це той випадок, коли досвідченіша команда скористалася своїм козирем. Юні СДЮСШОРівці намагалися сконцентровано діяти насамперед у захисті. Та все ж одного разу пропустили атаку. На початку другого тайму єдиний влучний удар приніс перемогу номінальним господарям. Притому вони ще двічі влучили в поперечину. Були шанси зрівняти рахунок в ужгородців, але захист бобовищанців надійно цементував Михайло Калій із партнерами. Отож мінімальна перемога підопічних Івана Ковача.

МФА «Мункач» U–17 – ФК «Середнє» – 1:1, за пенальті 5:6

Голи: Ілля Западнюк, 71 – Іван Ковач, 25.

Попередження: Богдан Зуб, 36; Ілля Демидов, 32; Медведєв Віталій, 36; Іван Ковач, 63; Мирослав Скрип, 82 (усі – «Середнє»).

Післяматчеві пенальті: Олег Шокун (+), Богдан Бреваль (+), Андрій Дмитренко (+), Сергій Паночко (+), Віталій Фарасеєнко (+), Віталій Кравець (-) – Іван Ковач (+), Мирослав Скрип (+), Іван Ільчук (+), Віталій Медведєв (+), Валерій Роля (+), Микита Гальчак (+).

Вилучення: Богдан Зуб, 76 («Середнє», друге попередження).

У першому таймі мукачівці мали кілька нагод відзначитися, та – безрезультатно. Моменти створювали й середнянці. І один з ігрових епізодів таки використали на свою користь. Десь до 60 хв. підопічні Івана Ковача нарівні грали із суперником. Однак потім дещо «підсіли», а вилучення взагалі зіграло на користь футболістів із міста над Латорицею. Утім, останні спромоглися тільки зрівняти рахунок. А в серії пенальті краще справилися номінальні гості й водночас реальні господарі. Вони, до слова, удруге поспіль здолали мукачівський бар’єр…

Виноградів, стадіон «Пластмасовик»

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Хуст» 5:0

Голи: Михайло Реплюк, 6; Ребрик Денис +44; Михайло, Чедрик 50 86; Іван Роман 66.

Попередження: Михайло Чедрик, 25 – Михайло Томишин, 9.

Вилучення: Михайло Томишин, 28 (друге попередження).

Десь, очевидно, хустяни все ж «перегоріли». Адже на такий рахунок точно не розраховували. Свою справу зробив клас виноградівців. Як наслідок, швидкий гол, вилучення в суперника в середині першої «сорокап’ятихвилинки» та забитий із пенальті м’яч у роздягальню. Після перерви грати проти чемпіона області, та ще й на його полі, хустянам було вкрай важко. Чисельною ж перевагою в другому таймі підопічні Валентина Слюсаря скористалися сповна.

Хуст, стадіон «Карпати»

ФК «Вільхівці» – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:1, за пенальті 3:1.

Голи: Олександр Септа, 16 – Мирослав Мудра, 67.

Післяматчеві пенальті: Володимир Товт (-), Михайло Матяш (+), Василь Габор (+), Михайло Дудаш (+) – Мирослав Мудра (+), Юрій Каганець (-), Іван Бандурович (-), Олексій Остафійчук (-).

Попередження: Володимир Товт, 4; Роберт Товт, 29; Михайло Дудаш, 57; Василь Гнепа, 81 – Мирослав Мудра, 67; Іван Бандурович, 70; Іван Бровді, 75.

400 вболівальників стали свідками цікавого. По справжньому чоловічого матчу, який би прикрасив і фінал Зимової першості. Два гідні один одного суперники достойно змагалися за перемогу. Спочатку «Вільхівці» повели в рахунку, та після перерви «Бужора» відповіла таким же влучним ударом. Ризик припуститися фатальної помилки тиснув на обидва колективи, тому вони насамперед у захисті намагалися діяти обачно. Отож в основний час нічия 1:1. А в серії пенальті нерви міцнішими виявилися в представника Тячівщини. До того ж дався взнаки й досвід у відбитті стандартних ударів воротаря номільних господарів Віталій Гринишина.

У трьох із чотирьох поєдинків вирувало справжнє суперництво. А коло претендентів на звання переможця Зимової першості ще зменшилося вдвічі. Півфінальні зустрічі обіцяють бути безкомпромісними. На це й сподіватимемось!

P.S. Жеребкування півфіналів відбудеться у середу, 4 березня. Про місце проведення повідомимо згодом.