Футбольна Берегівщина: огляд ігор 1/2 фіналу Зимового кубка

11.03.2020 - 13:32

Півфінальні ігри Зимового кубка Берегівського району з футболу відбулися 8 березня на стадіоні села Велика Бийгань. Ці ігри зібрали велику аудиторію глядачів, що свідчить про інтерес до цих ігор.

84852530_515742582655183_2518681573855854592_o

ФК «Кідьош» – ФК «Талісман» (Великі Береги) – 2:1

Сусідське дербі. Команди, які свого часу були єдиним колективом і десятиліттями захищали честь рідного колгоспу в змаганнях районного та обласного рівня. А вже десять років, як у Кідьоші створили свій боєздатний футбольний колектив, тож і матчі між цими командами проходять цікаво і напружено. Незалежно від місця у турнірній таблиці, ніхто поступатись не збирається. А матч за право грати у фіналі, виявилася ще складнішим. У принципі, це було очікувано. У стартовому складі Кідьоша вийшло на поле багато знайомих вболівальникам імен. Це і Бейло Дерцені, Микола Нодь, Дьордь Пейтер, Ріхард Бейреш, Василь Маргітич, Чобо Гойдош, які багато років захищали честь Берегівщини на обласних та навіть всеукраїнських змаганнях. У «Талісмана» – переважно молодь, яку вивели на поле досвідчені Іштван Гейці та Адам Пушкаш.

На початку гри команди діяли обережно і було помітно, що для обох колективів стояло завдання не пропустити першими. Так тривало перші десять хвилин, поки футболісти «Кідьоша» не відчули перевагу і заволоділи ініціативою. Створили ряд небезпечних моментів і воріт суперника. І вже на 21 хвилині граючий президент та тренер команди Бейло Дерцені відкрив рахунок у матчі. За вісім хвилин Крістіан Гойдош його подвоїв.

На початку другого тайму футболісти «Талісмана» активізувалися і поступово перехопили ініціативу. Особливо виділявся лідер команди Іштван Гейці, який повів за собою молодь уперед. Але, всі атаки великобережців не приносили бажаного результату. Особливо добре у захисті «Кідьоша» діяв Алекс Горват, який самовіддано створював перешкоди на підступах до власних воріт. Час спливав. Здавалося гра зроблена. А за дві хвилини до фінального свистка Іштван Гейці з лету положив м’яч в дальній кут від воротаря. Гол додав впевненості команді з Великих Берегів і останні хвилини вони мали кілька нагод зрівняти рахунок і перевести гру у пробиття післяматчевих пенальті. Ці хвилини давалися важко Кідьошу. Уже у додані арбітром хвилини виникла конфліктна ситуація. Гравці «Талісмана» після чергової атаки побачили гру рукою у власній штрафній у футболіста з Кідьоша і вимагали пенальті. Але арбітр матчу Андрій Сімку після консультації з арбітром на лінії вказав на кутовий. Отож 2:1 і Кідьош у фіналі.

ФК «Запсонь» – ФК «Вилок» – 7:1

Такого результату та переваги у грі Запсоня ніхто не очікував. Так, вони впевнено посіли перше місце на груповому етапі. Легко здолали суперника в 1/4 фіналу. Але, «Вилок»… Команда, яка завжди діє максимально зібрано, з особливим спортивним характером, з жагою до перемоги. Але, це був явно не їх день. Чи недооцінили суперника?.. Можливо не вивчили сильні сторони Запсоня?.. Але футболісти Вилока виявилися зовсім неготовими до швидкісних атак суперника. Гру було зроблено протягом дев’яти хвилин, з 20-ої по 29-ту. Саме в цей відрізок часу Андрій Орос та Роберт Давід забили у ворота суперника відповідно чотири та один гол. Андрій Орос відзначився на 20-ій, 25-ій, 28-ій та 29 хвилинах. Роберт Давід відзначився на 23 хвилині. У другій половині гри саме ці два нападники провели ще два голи у ворота суперника. Результат 7:1 на користь Запсоня.

Через оголошений на території України карантин матчі за бронзу ФК («Талісман» (Великі Береги) – ФК «Вилок») та фінальний (ФК «Кідьош» – ФК «Запсонь») перенесено.

Час та місце ігор буде повідомлено згодом.