Зимова першість Закарпаття з футболу: топ-10 фактів, які найбільше вразили…

20.03.2020 - 10:36

Матеріали про перший обласний турнір сезону на сайті ЗАФ мають понад 84 тисячі переглядів!

DSC_8863

Поки вболівальники футболу краю в очікуванні, що буде далі з грою мільйонів у найближчім часі (у зв’язку з пандемією коронавірусу), нічого не залишається, як іще раз пережити емоції Зимової першості області-2020. Це були яскраві змагання, які подарували чимало емоцій. Виділимо топ-10 фактів, які найбільше запам’яталися.

1. Без сумніву, найбільша сенсація – перемога в турнірі ФК «Середнє». До того ж для команди виявився тріумфальним дебют для тренера Івана Ковача.

2. Якщо вже говорити про Івана Ковача, то слід сказати, що тренерів із таким ім’ям і прізвищем було два. Крім середнянського, іще Іван Ковач – наставник ФК «Бобовище». Деякі з уболівальників на початку навіть обох фахівців плутали й дивувалися, як одна людина може тренувати одразу дві команди в тому ж само турнірі!

3. Від «другого» Івана Ковача ведемо ланцюжок до ФК «Бобовище». І цей факт, на жаль, негативний. Саме названий клуб із Мукачівщини дискваліфікували в півфінальному матчі із «Середнім» за незаявлених гравців, що стало неприємною несподіванкою Зимової першості.

4. Щоб завершити з «негативом», відзначимо і такий не дуже втішний факт: на жаль не всі провідні команди, зокрема з вищої ліги взяли участь у Зимовій першості. А це ж усе-таки чудова нагода підготуватися до сезону!

5. Водночас, не бракувало дебютантів. Зокрема, повернулися в «лоно» обласного футболу колективи з Міжгір’я, Дубового, Чопа. Новачком змагань стала і «Зірка» (Лінці).

6. Окремо слід сказати про «Страйвер» (Ужгород). Нова команда стала справжньою загадкою Зимової першості. Адже, з одного боку, теж дебютувала в змаганнях, а з іншого, складалася з досвідчених футболістів, що додавало інтриги на кожен поєдинок.

7. Приємним став і факт оновлення іршавської «Бужори». Команда, яку в міжсезоння очолив виноградівський фахівець Іван Білак, у Зимовій першості продемонструвала: у цьому сезоні буде серйозним суперником.

8. Окремо також хотілося б виділити команди ФК «Вільхівці», МФА «Мункач» (Мукачево) та ФК «Севлюш» (Виноградів), які також найбільше вразили своєю стабільною грою попри підготовку до сезону.

9. Відрадний і такий факт: за матчами Зимової першості навіть у непогоду часто спостерігало чимало вболівальників. Особливо – у Виноградові. Це говорить про те, що закарпатці за «білу» пору року справді скучили за футболом.

10. Про вищесказане свідчить і статистика нашого сайту. І це ще один відрадний факт. Ми опублікували про Зимову першість майже 75 матеріалів, які станом на сьогодні переглянули майже 84200 читачів (у середньому більше 1120 переглядів)!

Методом математичного складання можна зробити висновок, що Зимова першість головним чином випромінює яскраві емоції. Будемо таких чекати і від Кубка області, першості й чемпіонату краю. Адже рано чи пізно вони повинні стартувати!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.