ВІДЕО. Козловський: Не ображаючи «Шахтар» і «Динамо», їхні дві бази разом узяті і поряд не стоять з тією, яку будуємо ми

21.04.2020 - 08:44

Президент львівського «Руху» Григорій Козловський розповів про будівництво надсучасної клубної бази.

1491905

«Ми будуємо гірськолижну трасу для академії довжиною 550 метрів. Почали будівництво манежу, вже готові шість полів. Люди, які приїжджають на цю базу, з розуму сходять і не розуміють – всі поля у повітрі висять.

У нас буде презентація академії, де всі побачать, що це за диво таке. Не ображаючи «Шахтар» і «Динамо», я думаю, їхні дві бази разом узяті і поряд не стоять з тією, яку будуємо ми. У нас буде 10 полів, два з них – штучні. Ще одне штучне поле буде в манежі. Поля будуть гібридними, такими, як на «Арені Львів», тільки двох видів. Одні будуть на дренажі з піском, а інші можна буде підігрівати на спеціальних подушках за допомогою теплого повітря.

У нас стоять сонячні батареї, є озеро на 8 гектарів. Басейн – 2600 квадратних метрів. Спортзал, тренажерні зали, СПА. Це вже все побудовано. Криза трохи поламала наші плани, але я думаю, до кінця наступного року ми все відкриємо», – сказав Козловський у програмі Вацко Live.

Нагадаємо, після 19 турів «Рух» лідирує у Першій лізі, набравши 39 очок.

<a
href=”https://football24.ua/kozlovskiy_ne_obrazhayuchi_shahtari_dinamo_yihni_dvi_bazi_razom_uzyati_i_poryad_ne_stoyat_z_tiyeyu_yaku_buduyemo_mi_n597286/” target=”_blank”>Футбол 24

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.