ВІДЕО. На вільховецькому стадіоні встановили систему поливу

29.04.2020 - 12:06

На центральному стадіоні Вільховецької громади встановили систему штучного поливу, яка зрошує футбольне поле 3 рази на добу.

1585921949473353

Почергово, ряд за рядом, до поливу трави включаються водомети, яких на полі 5-ть. Полив здійснюється розпиленням води під тиском її подачі для рівномірного зрошення покриття. Крім того, система поливу має періодичність поливу: вранці о 8:00; на обід о 14:00; увечері о 19:00. Система потужних дощових водометів створює ефект фонтанної феєрії, яким приємно насолоджуватися у теплі весняні дні.

Поле засіяне травою, яка вже починає проростати і за 2 тижні воно повністю повинно зазеленіти. Наразі залишається дообладнати поле навколо біговими доріжками, оновити глядацькі трибуни, добудувати вбиральні та додаткового місця вирощування запасної трави для заміни вибитих шматків дернини під час матчів. Коли виросте трава і окріпне її коренева система на поле буде нанесена розмітка.

Президент футбольного клубу «Вільхівці» і голова Вільховецької громади Михайло Цірик каже, що у серпні планується проведення першого футбольного матчу на новому відбудованому полі, за умов, якщо коронавірус не внесе свої корективи.

ВІЛЬХОВЕЦЬКА ГРОМАДА

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.