Михайло Іваниця: «Не можемо поки щось планувати, хочеться вже спокійно вийти з карантину»

25.05.2020 - 19:48

Головний тренер «ужгородців» Михайло Іваниця поспілкувався з клубною прес-службою стосовно завершення чемпіонату Другої ліги та майбутньої підготовки вже до нового сезону.

DSC_3338

– Як сприйняли новину про дострокове завершення чемпіонату Другої ліги?

– Пандемія коронавірусу всіх змусила відійти від звичного стану речей. Уперше за 30 років тренерської кар’єри такий тривалий період довелось провести без футбольних тренувань та матчів. Ніхто не знає, як реагувати. Маємо сприйняти ситуацію такою, яка вона є. Шкода, звичайно, що весняну частину змагань ми так і не почали. Наша команда набрала хороший темп, ми два місяці активно готувалися до старту третього кола. Але всі мусимо усвідомлювати ризики поширення хвороби. Уся команда продовжує перебувати на карантині. Я вдячний нашому президенту – Івану Дурану. Ця людина у складний для всіх час підтримувала команду і морально, і у фінансовому аспекті.

– Команда має розпочати тренувальний збір уже наприкінці червня. Планується оновлення?

– Знаєте, за той короткий період, що я в команді, мені дуже подобалася самовіддача абсолютно всіх гравців. Я б хотів їх зберегти. Звичайно, у декого закінчуються контракти. Будемо сідати з керівництвом клубу та гравцями, щоб вести переговори. Звичайно, розглядатимемо і кандидатури нових гравців. Поки рано говорити про конкретні прізвища.

– Футболісти ще місяць підтримуватимуть форму індивідуально?

– Так, хлопці під час всього періоду карантину тримають себе у хорошій формі. Напередодні тренувального збору проведемо медогляд. Будемо сподіватися на покращення загальної ситуації щодо пандемії в Україні. Не можемо поки щось планувати, хочеться вже спокійно вийти з карантину і почати тренуватися.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.