«Минай» здолав одного з лідерів!

10.07.2020 - 20:52

У непростому поєдинку з «Металістом 1925» закарпатці досягли потрібного результату.

DSC_7649

Матч розпочався з неприємностей для «Минаю». Атака «Металіста 1925» – і Владислав Дмитренко з лінії воротарського майданчика міг відзначитися, та Андрій Попович виручив. Потім ворота суперника турбували й закарпатці –Василь Пиняшко, Михайло Кополовець, Анатолій Нурієв, Богдан Оринчак, … Утім, 0:0 на табло не змінилися.

У другому таймі після обміну атакувальними випадами «Минай» додав, став більше пресингувати суперника. І на 57 хв. у штрафній площі харків’ян в оточенні захисників Петро Стасюк узяв ініціативу на себе й відкрив лік голам. 1:0!

Рахунок повинен би був гостей стимулювати до активних атакувальних дій. Утім, харків’яни моментів біля воріт суперника практично не створили. Тільки на останній компенсованій хвилині в слобожанців був хороший шанс вирвати нічию, та Лукаса Лопеса Вентуру підвела точність – пробив поруч із боковою стійкою. Минайці ж після перерви більше турбували воротаря «Металіста 1925». І хоч не забили, проте поклали до своєї очкової скарбнички у цілому заслужену перемогу над одним із безпосередніх лідерів першої ліги. А отже, зберігають шанси на підвищення в класі.