«Минай» зробив ще один упевнений крок до підвищення в класі

24.07.2020 - 12:57

Підопічні Василя Кобіна результативно переграли на виїзді «Черкащину».

cherkminaj_05-1024x613

Звітний матч у багато чому був показовим стосовно прогресу минайців за останній час. Так, у другій лізі наш клуб двічі на виїзді програв «Черкащині», а ось тепер упевнено здолав свого суперника. Можна впевнено сказати, що навіть на класі. Закарпатська команда продемонструвала переконливу й, головне, результативну гру.

Уже в першому таймі гості показали зарядженість на ворота «Черкащини». І до перерви на добиванні відзначився Василь Пиняшко, а пізніше метрів із 18-и Артур Карноза встановив на табло 2:0.

На початку другого тайму Богдан Оринчак головою «робить» 3:0. Невдовзі через помилку суперника Ростислав Тарануха реалізував вихід сам-на сам – 1:3. Далі Анатолій Нурієв із пенальті установив 4:1  (і з 17-ма голами очолив список бомбардирів першої ліги!).

Далі настала черга Данила Книша. Спочатку він дав пас і вивів віч-на-віч із «кіпером» Б.Оринчака – 5:1. Відтак, скориставшись пасом Василя Пиняшка, і сам забив дебютний м’яч за свою команду– 6:1. Гості після подачі кутового за 5 хвилин сквитали один гол – постарався Ігор Нечай. Та 6:2 на користь закарпатців. Вони як один із лідерів чемпіонату зробили ще один вагомий крок назустріч прем’єр-лізі!

Перша ліга України з футболу. 26 тур

«Черкащина» – «Минай» – 2:6 (0:2)

23 липня. «Арсенал-Арена». Щасливе. 24 градуси тепла. Сонячно.

Голи: Ростислав Тарануха, 52; Ігор Нечай, 85 – Василь Пиняшко, 30; Артур Карноза, 32; Богдан Оринчак 48, 73; Анатолій Нурієв, 70+; Данило Книш, 80.

Арбітр: Дмитро Кутаков (Київська область).

Попередження: Артем Цурупін, 67 – Олександр Маткобожик, 23; Олександр Глагола, 64.

«Черкащина»: Анатолій Тимофєєв, Андрій Нестеренко (Ярослав Олійник, 46), Олег Дмитренко, В’ячеслав Лухтанов (Антон Долгий, 74), Тимур Погранічний, Артем Цурупін, Євген Морозенко (Владислав Кабанюк, 62), Юрій Малєй (Максим Грисьо, 65), Ярослав Захаревич (Ігор Нечай, 56), Віктор Георгієв, Ростислав Тарануха.

Тренер: Денис Маринчук.

«Минай»: Андрій Попович (Андрій Черепко, 83), Максим Жичиков, Петро Стасюк (Михайло Кополовець, 80), Олександр Маткобожик, Роман Никитюк, Ігор Вагін, Артур Карноза (Данило Книш, 58), Олександр Глагола (Олексій Шпак, 66), Василь Пиняшко, Богдан Оринчак (Рустам Ахмедзаде, 75), Анатолій Нурієв.

Тренер: Василь Кобін.