Кубок Закарпаття. 1/4 фіналу. Огляд матчів першого дня

02.09.2020 - 22:43

Сьогодні учасники зустрічей вирішили ім’я переможця без пробиття пенальті.

IMG_5926

ФК «Медвідя» (Бобовище) – ФК «Середнє» – 1:6

Голи: Михайло Лозинець, +88 – Микола Джанда, +7, 53; Тіберій Габовда, 54, 62; Микита Гальчак, 75; Михайло Трухан, 90.

Команди з’їхалися до Ужгорода. Поєдинок відбувся на стадіоні «Автомобіліст». Футболісти намагалися грати коректно. Як наслідок, арбітр не показав жодної картки. До перерви першим номером діяли середнянці, а бобовищанці прагнули знайти себе в контратаках.

Номінальні гості першими відкрили рахунок, реалізувавши пенальті. Притому могли ще збільшити перевагу, зокрема Едгард Русин двічі влучив у поперечину. Бобовищанці моментів створювали менше. В основному напруга біля воріт команди з Ужгородщини була пов’язана з подачами кутових. І все ж до перерви 0:1.

У другому таймі активніше розпочали теж номінальні господарі, але стали відкриватися, чим скористався суперник. Ключовими стали 53 й 54 хвилини, коли середнянці забили два голи й практично остаточно зняли питання переможця. Більше того не догравали, а шукали нових нагод для взяття воріт суперника. І домоглися свого!

Слід віддати належне й ФК «Медвідя». Його футболісти не опустили рук, не полишали надій бодай «розмочити» ворота візаві. Тривалий час або не доходила справа до завершального удару, або «постріли» були неточними. Та на 88 хв. бобовищанці все ж награли пенальті й успішно реалізували 11-метровий. Утім, переконливий виграш команди з Ужгородщини.

ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Карпати» (Рахів) – +:-

Карпатівці не змогли приїхати на гру з бужорцями до Тячева. У листі до ЗАФ зокрема було зазначено: «…у зв’язку з неможливістю виїзду значної кількості гравців серед тижня у робочий день через роботу, навчання, а також враховуючи значну кількість травмованих гравців…»

Та регламент є регламент. Рахівцям у зустрічі зараховано поразку.

ФК «Вільхівці» – ФК «Хуст» – 0:1

Голи: Роман Дочинець, 90+1.

Попередження: Володимир Товт, 10; Мартин Бакша, 83; Василь Габор, 84; Іван Куцин, 90+2 (усі – «Вільхівці»).

Обидві команди уважно діяли в захисті, намагалися зайве не розкриватися, отож і не давали суперникові жодного шансу на успіх. І все ж у компенсований арбітром час Роман Дочинець таки зумів влучним ударом забити переможний гол і приніс виграш своїй команді…

Завтра, 3 вересня, на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» ФК «Севлюш» (Виноградів) і ФК «Поляна» зіграють останній матч на стадії чвертьфіналу Кубка.